ІншеВсі скаргиПтахоферма на Волині порушує санітарні норми

Доброго вечора!  Я жителька села Звиняче Горохівського району Волинської області Мельник Оксана Михайлівна.
У нас в селі є птахоферма ТзОВ Астра власник Туріашвілі В.Г  це 4 пташники.  Ферма працює з 2012року, але озеленення передбачені законом України про санітарно захисні зони немає.

В жовтні цього року ми в місцевій газеті побачили оголошення про оприлюднення, з якого ми зрозуміли? що ферма буде розширюватися. Тут уже є порушенні санітарно захисні зони до найближчих житлових приміщень менше ніж 300 метрів, зараз їх хочуть зменшити майже вдвічі.

Ми зафіксували порушення правил утилізації відходів,  виливають каналізаційні відходи під людські хати, вивозить дохлих курей на покинуті колгоспні двори. Ми писали звернення до місцевої влади, але відповіді не отримали. Наша місцева влада нічого не робить, не пускають людей на сесії сільської ради, переносять громадські слухання  ( уже втретє ), інформують про дату але не вказуючи години.

Також ми писали звернення до інших інстанцій  ( до районної ради, до міністра екології, до народних депутатів та інші ) у відповідях сказано що все добре.  Тоді ми звернулись до місцевого телеканалу Аверс, який випустив сюжет про курники. Після цього, до нас приїхала поліція,  вони сказали,  що відкрили кримінальне провадження проти курника.

На нашу пропозицію показати їм місця зливу каналізації, вони відмовились. Власник всі дозволи на будівництво здобув через судові рішення, тому ми сумніваємось в прозорості слідства. Голова с/р Панасюк Т.Д. залякує людей, щоб вони відкликали підписи, які ініціативна група збирали проти розбудови ферми.

 Ми просимо допомоги! Дякую за увагу!”, – написала наша читачка Оксана.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!