ІншеВсі скаргиПсихічно хворого побили охоронці Поповича

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Віктор Терпай, він переконує, що охоронці Поповича забили чоловіка чи не до смерті на очах у багатьох свідків за нецензурний жест.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Був на концерті перший раз, всі, напевно, бачили, як побили чоловіка. Цей чоловік повернувся з АТО, Ви ж розумієте, як там, – у нього трохи психіка зрушена.

і він показував артисту Поповичу середній палець, і охорона Поповича жахливо привселюдно побила цього чоловіка: вибита вилиця, відкритий перелом руки.

І де в нас порядок, де?! Яка нам Європа, коли убивають чоловіка в усіх на очах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Дитяче Євробачення обирає проплачених виконавців»

А тепер давайте ті, в кого є відео, фото і свідки, піднімемо питання у ЗМІ. У нашій країні нічого не змінити, доки ми стоятимемо осторонь і не візьмемо подібне в свої руки!

Оскільки це вже, вибачте, неподобство, коли за вираження своєї думки б’ють дядька, котрий тих охоронців, п’яного Поповича і наші зади прикривав в АТО, майже до смерті. Хіба не можна було відвести його набік і пояснити на словах, що так робити не можна, покликати міліціонера, аби він зафіксував порушення?!” 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!