ІншеВсі скаргиПсихічно хворого побили охоронці Поповича

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Віктор Терпай, він переконує, що охоронці Поповича забили чоловіка чи не до смерті на очах у багатьох свідків за нецензурний жест.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Був на концерті перший раз, всі, напевно, бачили, як побили чоловіка. Цей чоловік повернувся з АТО, Ви ж розумієте, як там, – у нього трохи психіка зрушена.

і він показував артисту Поповичу середній палець, і охорона Поповича жахливо привселюдно побила цього чоловіка: вибита вилиця, відкритий перелом руки.

І де в нас порядок, де?! Яка нам Європа, коли убивають чоловіка в усіх на очах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Дитяче Євробачення обирає проплачених виконавців»

А тепер давайте ті, в кого є відео, фото і свідки, піднімемо питання у ЗМІ. У нашій країні нічого не змінити, доки ми стоятимемо осторонь і не візьмемо подібне в свої руки!

Оскільки це вже, вибачте, неподобство, коли за вираження своєї думки б’ють дядька, котрий тих охоронців, п’яного Поповича і наші зади прикривав в АТО, майже до смерті. Хіба не можна було відвести його набік і пояснити на словах, що так робити не можна, покликати міліціонера, аби він зафіксував порушення?!” 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК