ІншеВсі скаргиФінансиПсевдоіндексація для викладачів

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Олена. Вона переконує, що обіцянки щодо індексації були не виконані, адже законом передбаченко багато виключень, які унеможливлюють отримання індексації для багатьох викладачів. Жінка незадоволена тим, що в той самий час для працівників інших сфер індексація зростала щомісяця.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Допоможіть, будь ласка, отримати роз’яснення стосовно того, для чого громадянам нашої країни нараховують індексацію зарплати. Я так розуміла, що для того, щоб компенсувати бездіяльність “слуг народу” щодо інфляції та зростання цін на всі види послуг та товари; для того, щоб допомогти громадянам “звести кінці з кінцями”; не допустити повного зубожіння народу України. Однак, виявилося, що це робиться просто для “замилювання очей” та приводу для чергового галасування про владні “кроки назустріч “жити по-новому””.

Отже, нарешті почали нараховувати та виплачувати індексацію зарплати за цей рік і виявилося, що особисто для мене і багатьох моїх колег (педагогів) та інших громадян по всій Україні компенсація за зростання цін не передбачена зовсім починаючи з вересня місяця і “заморожений” розмір індексації з квітня місяця, в той же час, як решті людей “заморожена” індексація з вересня місяця. Чому? Поясню. В квітні проходить чергова атестація педпрацівників, за результатами якої багато педагогів підвищили категорію, а відповідно, і зарплату отримали більшу (для спеціаліста вищої категорії зарплата зросла аж на 200 грн.). Отже, за нашими законами індексація для нас заморозилася на рівні квітня місяця (тобто, в травні та наступних місяцях індексація залишилася такою ж, як у квітні), ціни на товари та послуги за цими законами для нас перестали зростати (за логікою українських законів).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція безсила проти автомобільного афериста

В той же час для інших працівників індексація зростала щомісяця. В період літньої відпустки індексація не нараховувалася нікому, певно, за логікою наших “слуг народу”, зростання цін не стосується людей, які знаходяться у відпустці (можливо вони уявляють собі як вчителі проводять два місяця відпустки за кордоном своєї держави і не знають змін на українських ринках).

Далі у вересні “слуги народу” урочисто проголосили про підвищення зарплат (до речі, обіцяли вчителю вищої категорії підвищення на 600 грн., а реально віднявши усі податки підвищили на 320 грн.). І от після цього урочистого підвищення зарплат індексація для всіх громадян заморожена на рівні вересня місяця, а для тих, кому “не пощастило” підвищити категорію в квітні тепер, з вересня, індексація взагалі не передбачена. А ціни що перестали зростати? Для пенсіонерів, скільки разів не обіцяв прем’єр-міністр, індексація не була виплачена жодного разу ні за 2014, ні за 2015 роки.

Отже, допоможіть, будь ласка, отримати пояснення для чого “слуги народу” так розпинаються про індексацію, яку держава виплачує НЕ ВЧАСНО, НЕ СПРАВЕДЛИВО і НЕ УСІМ?”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК