ІншеВсі скаргиПрохання мешканців села Гатне про заборону багатоповерхового будинку

До “Електронної книги скарг України” написали мешканці села Гатне, які вимагають не надавати дозвіл на будівництво перенести забудову багатоповерхового будинку на окраїну села.

“Мешканці села Гатне, які проживають  по вул.  Кленова та вул. Ягідна  звертаються  до вас з проханням по заборону будівництва багатоповерхового будинку за адресою с. Гатне, Києво-Святошинського району, вул.. Кленова, буд 63.

Земельна ділянка за цією адресою знаходиться  по сусідству з приватним сектором, новобудова буде закривати сонячне освітлення всім найближчим будинкам приватного сектору. Згідно геологічного висновку на цьому участку  близько знаходяться грунтові води. Ще приведе до підтоплення сусідніх будинків. Будинок планується на 42 квартири на площі участку 12 кв.м. Дозволу на будівництво забудовник не має, так як, на завтра (27 жовтня 2016 року ) запланована сесія Гатнянської сільської ради в 16 годин. Ми мешканці вул.. Кленова, Ягідна, Шляхова звернулись з письмовим зверненням  до голови сільської ради п. Броніслава Корицького з  вимогою не надавати дозволу на таке будівництво. На площі 12 кв м не має місця для будівництва дитячого майданчику та зони відпочинку.

До того ж, на території,  де планується забудова не передбачено місце для парковки автомобілів, а так,  як це має буди багатоквартирний будинок  то має бути і місце для парковки.. Виїзд з с. Гатне до Києва не може пропускати таку кількість автомобілів.

Таке «сусідство» порушить ст. 5 Закону України «Про основи містобудування», згідно із якою повинні враховувати законні інтереси та вимоги власників або користувачів земельних ділянок і будівель, що оточують місце будівництва, а також відповідні Державні будівельні та санітарні норми щодо відстані будинків один від одного.

З урахуванням вищевикладеного просимо перенести забудову багатоповерхового будинку на окраїну села.”

img_1084  img_1088

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!