Всі скаргиДержавні органиПроплачені рішення судді у Полтаві

До “Електронної книги скарг України” написала Світлана. Жінка стала журтвою кругової поруки компанії, з якої вирішила звільнитись та місцевої судді. За словами жінки, вона не єдина звуинувачена компанією у тому, до чого не причетна.

Ось її лист:

“Прошу Вашої допомоги щодо замовленої справи у м.Полтава. Пропрацювавши 14 років у ПП “Компанія “Надежда” я вирішила звільнитися, але виявилося, що це не так просто. Неочікувано з`явилися претензії до мене 8 місячної давнини. Керівництво користучись своїм матеріальним положенням та зв`зками у силових структурах, розпочали проти мене “проплачену колекторську акцію”. Це були різні дрібні капості у вигляді написів на воротах фарбою, телефонних дзвінків з погрозами, до обшуків, підкидання патронів та інше. Вже майже рік ведуться слідчі дії, а ухвали до яких, постійно виписує одна й та сама суддя Андрієнко Г.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рейдерське захоплення посади мера

Працівники слідчого управління (Бутко, Гончарук, Першин…та інші) постійно нагадували мені, що у них є можливість домовитися з керівництвом “Надежда” про те, що слідство закриється у випадку мого повернення в компанію на роботу ,з подальшим відпрацюваннням неіснуючого боргу. Вимагали з мене кошти за те, щоб запобіжний захід був більш поблажливий, тобто це тільки цілодобовий домашній арешт, а якщо не платити, то буде 60 діб СІЗО. Справа вже дійшла до суду, про що дуже клопочеться прокурор Бондаренко О.П. Хочу відмітити той факт, що у справі немає жодного доказу про мою причетність до боргу. Вся справа складається з показів заляканих та проплачених свідків (є докази цьому), фальсифікація експертиз, та документації (також є докази).

Це дуже коротко я розповіла про справу, але крім мене “Надежда” проплатила структури для закриття декількох АЗС у м.Полтава ( є докази та свідки), проплачують накладення арешту на майно чужих людей. Всі ухвали повторюсь, видає одна й та сама суддя Андрієнко Г. Прошу Вас, допомогти навести лад у структурах м. Полтава, адже куди не поткнися, скрізь кругова порука. Документи справ, фото, аудіо все є в наявності.”

Контакти для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!