Всі скарги«Прокурорські» рейдери захоплюють парковки Києва

Найпопулярніші записи

Рейдери намагаються захопити близько 200 автостоянок та майданчиків для паркування

Мережею шириться лист про рейдерські захоплення автостоянок. Такий лист надійшов і журналістам “Електронної книги скарг України“;)

“Стрілянина, вибухи, побиття битками, в результаті – двоє поранених посередь білого дня – в 50-ти метрах від  житлових будинків та дитячих майданчиків. Такими бандитськими методами за допомогою «тітушок «прокурорські» витісняють зі столичного паркувального бізнесу всіх «приватників». Відео захоплення стоянки на Позняках у травні цього року

На черзі – новий бандитський перерозподіл парковок. Сьогодні міська прокуратура звернулась до суду з метою розірвати договори між КП «Київтранспарксервіс» (монополіст, що здає в оренду парковки Києва) та підприємцями, що роками обслуговували автостоянки міста.  Привід для розірвання договорів відверто смішний – РАПОРТИ!! працівників ВДСБЄЗ та довідкафінінспекції м. Києва, що складена на підставі тих же рапортів. По наявній інформації, судді господарського суду м. Києва отримали вказівки задовольнити позов прокуратури.

Що відбувається? Підприємців-паркувальників, що роками створювали та облаштовували паркувальні місця, масово виживають та передають  парковки та стоянки «своїм» людям. За цим стоїть клерк середньої руки з Комунального підприємства «Київтранспарксервіс» Водолазський В.В. Він є людиною впливових осіб, причетних до вищих чиновників Генпрокуратури.

По суті звичайний «беспредел», та перерозподіл ринку послуг з віджимом майна та бізнесу в інтересах однієї впливової людини, за допомогою можливостей, що надає йому прізвище.

27 серпня працівники автомобільних стоянок та паркувальних майданчиків усіх районів Києва проводитимуть акцію протесту о 10.00 у Генпрокуратури та об 11.00 – у Адміністрації Президента проти бандитського захоплення парковок”.

Готові контактувати з журналістами та надавати всю інформацію по подіях та фактах, що описані вище.

Підприємці Києва

Дарницький район:

  • ·         Воробйов Андрій Борисович – 067 231 54 80

Деснянський район

  • ·         Махініч Руслан Вікторович – 097 825 58 00

Шевченківський район

  • ·         Задорожний Віктор Іванович – 067 505 13 87

Також до вищенаписаного активісти додали і хронологію усіх подій. Кому цікаво може прочитати і її. Цитуємо.

Хронологія подій за участю пана Водолазського В.В. з захоплення земельних ділянок та автостоянок в Києві.

 1. Автостоянка на Ревуцького 1.

* листопад 2012 року – перше рейдерське захоплення автостоянки ТОВ «АЛАН ПЛЮС» (директор Водолазський В.В.) за незаконним рішенням суду про оренду земельної ділянки для будівництва ТЦ (знищення автостоянки приведе до колапсу на прибудинкових територіях будинків розташованих поруч. В радіусі 1,5 км нема жодної автостоянки. Під автостоянкою проходить колектор та водогін, будь які будівельні роботи призведуть до пошкодження мережі. Внаслідок чого лівий берег залишиться без каналізації та водопостачання), Порушені кримінальні справи по відношенню до посадових осіб ТОВ «СЛАЙ-універсал», що на протязі 6 років експлуатували дану автостоянку з усіма дозвільними документами. *

http://censor.net.ua/video_news/227851/bitva_za_stoyanku_na_stolichnyh_poznyakah_ognetushiteli_slezotochivyyi_gaz_i_bezdeyatelnost_militsii

* травень 2013 року – друга спроба захоплення зі стріляниною посередь білого дня (в 50-ти метрах від автостоянки житлові будинки з дитячими майданчиками) з пораненням посадових осіб ТОВ «Слай-універсал». Міліця, що прибувала за викликом охоронців стоянки, проявляє пасивність і захищає нападників. В ході сутички, нападники застосовують вибухові пристрої та пістолети. Є 2 поранених. У одного поранення з пістолета (прострілена нога), у другого контузія 3-го ступеню та крововилив в око від попадання вибухового пакету. Є лікарняний. У цьому рейдерскому захопленні приймали участь особи, що проходять по справі про побиття журналістів на подіях 18 травня у якості підозрюваних

* http://www.youtube.com/watch?v=9_Auh_a6YFM * http://podrobnosti.ua/video/podrobnosti/2013/05/16/904950.html

* – червень 2013 – трете захоплення.

* Особисто в.о. начальника Дарницького РУГУ Деркач О.М. заводив рейдерів у приміщення охорони автостоянки о 5-й ранку. Охорона автостоянки не в змозі була опиратися діям міліції оскільки була загроза арешту. Є свідки.

* На протязі всіх подій міліція, «Беркут» та прокуратура діяли відверто на боці ТОВ «Алан-плюс» ігноруючи факти злісних порушень законодавства з боку даного товариства, та покривала насильницкі дії рейдерів під керівництвом Водолазського В.В. . Є факти, свідки, відео та фото матеріали.

Стан справ на даний момент.

* Досі тривають судові розгляди. Жодного виконавчого провадження не відкрито. Автостоянка захоплена та готується документація на будівництво ТЦ в порушення всіх будівельних норм (під автостоянкою проходить водогін, що подає воду на весь Харківській масив. 13.08.2013 близько 17.00 у приміщенні охорони на автостоянці стався потужний вибух. Причиною стало зберігання вибухових речовин. Наслідки поки невідомі.

2. Поява пана Водолазського В.В. в КП «Київтранспарксервіс», на посаді заступника начальника договірного управління з питань нічного паркування (працює за трудовим договором) квітень 2013 року.

Де факто виконує функції «смотрящего».

* Червень 2013 року. Спроба КП «Київтранспарксервіс» шахрайським шляхом вилучити оригінали договорів (начебто для внесення змін) на експлуатацію автостоянок у п’яти підприємців з Деснянського району м. Києва , та укласти договори зі своїми структурами на дані автостоянки, незважаючи на невирішені майнові питання. Шахрайські дії Водолазського В.В. привели до масової акції протесту під офісом КП «Київтранспарксервіс» за участю працівників та господарів даних автостоянок. За два тижні після акції оригінали договорів були повернені підприємцям.

* Є фото ,відео та спікери, що готові надати всю інформацію.

* Липень- серпень 2013

* – міська прокуратура ініціює розірвання договорів між КП «Київтранспарксервіс» та суб’єктами господарювання (в переліку

близько 200!!! автостоянок та майданчиків для паркування) на експлуатацію автостоянок в судовому порядку, спираючись на РАПОРТИ!! працівників ВДСБЄЗ, та довідку фінінспекції м. Києва, що складена на підставі тих же рапортів. Навіть біглий погляд на ці позови говорить про правове невігластво. Проте по наявній інформації, судді господарського суду м. Києва, отримали вказівки на задоволення позовів прокуратури.

* Така ситуація стала можливою тільки тому, що пан Водолазський В.В. є працівником офісу Артема П., та є людиною «авторизованою» (по термінології працівників того ж офісу). Тобто, він може безпосередньо контактувати з вищим керівництвом прокуратури та міліції м. Києва , а останні забовязані надавати усіляку підтримку даній особі, під загрозою звільнення з лав «правоохоронних» органів.

* По суті звичайний «беспредел», та перерозподіл ринку послуг з від жимом майна та бізнесу в інтересах Артема П. за допомогою можливостей, що надаються завдяки призвіщу.

* Треба зазначити ,що гігантська кількість наших звернень до любих органів, враховуючи суди, СБУ, АПУ, МВС, ГПУ не дали жодного результату”.

*фото: grajdane-raiona.ru

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК