Всі скаргиТовари та послугиПродавці в Інтернеті не надіслали оплачений товар

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, жінка переконує, що її обдурили на одному з сайтів безкоштовних оголошень. Жінка впевнена, що вона не єдина, кого аферисти змусили оплаити товар, так його і не надіславши.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Хотіла купити нові чобітки…знайшла в інтернеті, мені сподобались, замовила. Продавець попросила оплатити на номер мобільного телефону, ось номер 380970418653, ім’я Варона Марта, хоча сумніваюсь уже, що воно справжнє. Пробувала провесли оплату через ПриватБанк, неодноразово телефонувала, подавала заявку, але гроші чомусь не перераховувались, пробувала також через приват24, не вийшло.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Страхова компанія не повертає гроші після розірвання контракту

Тоді продавець сказала оплатити через термінал,я оплатила 1 грудня 2015 року о 7:55 ранку в терміналі ПриватБанку що в м.Тернопіль, вул.М.Кривоноса,2. На залишок поповнила свій мобільний, на жаль чеку не маю, оскільки термінал навіть не запропонував. Продавець пообіцяла надіслати замовлення і написати декларацію, а ще сказала, що дала мені не той номер телефону, про це можна пересвідчитись в скрінах діалогу, які я маю. Замовлення вона не відправила, телефон недоступний, інших даних нема, тільки посилання на сторінку в соцмережі і номер телефону.

Є інформація, що обдурила вона не тільки мене. Мою сторінку заблокувала, на повідомлення не відповідає. Сьогодні написала, що я їй не оплатила замовлення.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!