Всі скаргиПопулярнеПродавці магазину «Centro» змушують покупців мити взуття зубною пастою

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, яка переконує, що Черкаська мережа взуттєвих магазинів «Centro» відмовляється приймати товар протягом встановленого законом терміну і вимагає мити куплене взуття!

ОСЬ ЇЇ СКАРГА

Контакт для журналістів:

“12.06.2015 у місті Черкаси, бул. Шевченка 208, у ТРЦ”Любава” на 3 поверху у магазині “Centro”, я придбала для моєї доньки босоніжки дитячі 26 розміру за 224 грн.

Дитина носила взуття 30 хвилин, після чого почала скаржитися, що вони їй натирають. Потім ми з донькою повернулися у магазин “Centro” та попросила повернути кошти в обмін на взуття, на що мені продавець відмовила і сказала, що раз взуття вже носили – вони не приймуть назад.

Згідно написам у магазині – гарантіяна взуття 30 днів.

Я попросила продавця звязати мене з керівництвом, вона дала папір і сказала написати заяву. Я написала заяву і віддала прдавцю.

Через годину- півтори мені передзвонила продавець і сказала: «Керівник “Centro” сказав, що якщо я гарно вимию підошву босоніжок – вони зроблять обмін».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Перевізник «Колумб-Плюс» кинув своїх пасажирів посеред траси

Підошва босоніжок була вимита і 13.06.2015 близько 15:30 я знову прийшла у “Centro”.

Продавець відмовила повернути кошти, мовляв, вимийте ще зубною пастою.

Я вважаю це ображає мою гідність.

Як мені повернути кошти?”

СПРОСТУВАННЯ:

ПІСЛЯ ПУБЛІКАЦІЇ ПРОБЛЕМА ВИРІШЕНА, НАПИСАЛА НАША ЧИТАЧКА. ТИМ НЕ МЕНШ, ПЕРЕД НЕЮ ПРАЦІВНИКИ НАВІТЬ НЕ ДУМАЛИ ВИБАЧАТИСЯ:

В інспекції захисту прав споживачів сказали що якщо обув носили, то вона поверненню не підлягає. Тому вважаю доцільним зняти скаргу з вашого сайту.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!