Всі скаргиЖКГПроблеми через невстановлений лічильник

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Олена. Жінка переконує, що через невстановлені вчасно з вини “Київенерго” лічильники, мешканці матимуть сплатити велику суму коштів за світло, тарифи нарахування за яке громаді невідомі.

Ось її лист:

“Просимо звернути Вашу увагу на проблему, з якою ми зараз намагаємось розібратися. Ми, мешканці будинку, проживаючі за адресою м.Київ, вул.Ав.Антонова 2/32, корпус 4А, вимушені розпочати війну проти ЖЕД № 901 КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського р-ну м. Києва (м.Київ, вул.Єреванська 3А, директор Козак Олександр Михайлович, пон.14-17, середа 14-19, п’ятниця 9-13, тел..242-23-53). Організація є постачальником електроенергії для нашого будинку, а точніше для більшості мешканців. Сплачуваємо квитанції за послугу згідно діючих тарифів та загальної спожитої електроенергії на весь будинок. Це 108 квартир, орендатори та пекарня «Батоша», що знаходиться поруч. Щодо коректного правдивого на рахування кВт та коштів на квартири і для магазинів – це велике відкрите питання.

Минулої весни ЖЕД № 901 повідомило про те, що нас переводять на баланс в ПАТ «Киівенерго». Потрібно було зібрати ксерокопії документів, фотознімок показників лічильника і передати якомога швидше майстру-інженеру. Згодом знову з’явилось чергове оголошення, що в конкретний день (ОДИН ДЕНЬ і ОБМЕЖЕНИЙ ЧАС! ) прийдуть працівники ПАТ «Київенерго» з метою опломбування лічильників. До когось зайшли, до когось ні, комусь опломбували, а в когось і взагалі немає лічильника в квартирі! ЖЕД № 901 передали інформацію до ПАТ «Київенерго» по квартирам, що передали необхідні дані, лише 22 вересня 2015 року (копія листа є). Весь цей час ми не сплачували за світло, рахунків на сплату ми не одержували. Деяким мешканцям вдалось скласти договір, а деяким було відмовлено з причини відсутності тих самих даних від ЖЕД №901! І лише після пред’явлення листа з ЖЕД №901 про надіслані дані, працівники ПАТ «Київенерго» якось почали реагувати на звернення мешканців. Але черга на опломбування величезна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Забудовник та іпотечний центр обікрали вкладників

З моменту заявки до дня Х може пройти до 3 місяців! І ще цей день не гарантує вдачі! Бо ваш лічильник, якщо він є, можливо ровесник будинку, і , можливо, не підходить на сьогодні…І знову черга, і знову втрата часу…А в березні 2016 року ми побачили нове оголошення від ЖЕД №901 (копія є) про використану загальну електроенергію по нашому будинку з того часу, що ми не платили, про штраф від ПАТ «Київенерго», а у квитанціях на сплату комунальних платежів, знову з’явилась сума до сплати за світло! Цей штраф «ліг на плечі» мешканцям, які не встигли скласти договір з ПАТ «Київенерго». Методику нарахування не знаємо. Кількість кВт множили на кількість зареєстрованих, помножили на тарифи, додали штрафи…?! Досі чекаємо письмову відповідь на колективне звернення щодо штрафу, формул, нормативів. Заяву зареєстрували 23.03.2016.

Обурені люди почати штурмувати робітників комунального закладу. Відповідь приблизно одна: «В вашому будинку встановлений у квітні 2015 року новий загальний лічильник. Він збирає показники по вашому будинку і пекарні «Батоша». Старий рахував невірно і Київенерго нам нараховує великий штраф!….». А як в такому випадку буди впевненому, що наші орендатори, а їх у будинку чимало, сплачують коректно і їхні кВт не «осідали» і «осідають» у наших рахунках?! Перевірити це власноруч ми не можемо. Жоден власник магазину нам такої інформації не надасть, а тим більш власники пекарні «Батоша», яка знаходиться у військовій частині! Де знаходиться новий лічильник ми теж не знаємо.”

Контакти для журналістів:  

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!