Всі скаргиГоловнеОсвітаПро жахливі умови учнів, що приїхали на олімпіаду з історії до Чернігова

До “Електронної книги скарг України” написала наш читач Олексій. Він скаржиться на умови, в яких довелося жити учням, що приїхали змагатися на шакільну олімпіаду. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Нещодавно пройшов 4 етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії у місті Чернігові. Впевнений, що Ви переймаєтеся майбутнім українських учнів, тому я, як учасник олімпіади звертаюся до Вас напряму. Олімпіада з історії була організована кричуще жахливо. Учасників розселили у гуртожитку з нелюдськими умовами. Не можу нічого стверджувати про інший гуртожиток, але наш (Гуртожиток №4 Коледжу економіки і технологій Чернігівського Національного технологічного університету) був у занедбаному стані, малопридатному для проживання.

У кімнатах надзвичайно брудно, на стінах, вікні і у шафах – пліснява.

Вікно виявилося ще й неякісно встановленим, тому протяги забезпечували у кімнаті температуру, при якій доводилося спати у светрах і верхньому одязі.

Тим не менше, це не допомагало, оскільки приблизна температура батарей становила близько 40 градусів тому відсутність сну вночі була забезпечена. Холодильник та телевізор знаходилися у протилежному від розеток боці. Крім того, телевізор позбавлений кнопок, а у холодильнику, окрім кричущого санітарного стану, впали в очі комахи. Стіни у посліді, але самих тарганів немає: кімната просякнута запахом часнику, а у шафі я знайшов ємність із речовиною, що нагадує отруту.

Спати учасники олімпіади вимушені були на дверях, підкладених під матраци, але навіть їх на усіх не вистачило, тому деякі (у тому числі я) спали на сітках. Матраци у жахливому стані: помітні сліди сечі та фекалій. У понеділок (26.03), коли нас заселили до гуртожитку не працювали навіть туалети. Після відкриття керівники команд домоглися візиту членів оргкомітету з інспекцією. Завітав заступник голови оргкомітету (на жаль прізвища не пам’ятаю), подивився на кімнату і сказав: “Як умови? У вас, хлопці, в принципі, все нормально. Я попрошу щоб опалювали краще. Не в усіх є умови, як у Черкасах і Запоріжжі. А що ж ви хотіли на 40 гривень…” Щоправда, туалети після цього увімкнули. У якості доказів, маю фотографії та відеоролик, які були мною власноруч зроблені на камеру мобільного телефона. Хіба так можна поводитися з учасниками Всеукраїнської олімпіади?

Натомість харчування у їдальні Чернігівського колегіуму №11 було чудовим. Пишучи Вам це повідомлення, розумію: для нас це вже нічого не змінить, але, можливо, житлові умови студентів, які повернулися до цих “руїн цивілізації”, покращаться. Прошу відреагувати, адже такі умови проживання неприпустимі для людини”, – написа він.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК