Всі скаргиПро сумнівну акцію 500 гривень від «Епіцентра», здається, вона не працює повною мірою

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, який переконує, що клюнув на недіючу акцію. Обіцяні гроші так і не зміг витратити.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакт для журналістів:

“«Епіцентр», напевно, вважає себе найпопулярнішим гіпермаркетом.

Тому йому байдуже на права споживача.

Сьогодні і далі він продовжує зловживати супер-акціями, а саме «500 подарункових гривень». Для нього ці 500грн – не горші вкладені вами раніше або подаровані вам, а звичайний бонус наданий «Епіценром». Але, проблема криється в тому, що ці 500 гривень, не повністю Ваші, а на стільки, на скільки вирішать в гіпермаркеті.

Наприклад. Коли я спробувавкупити автобокс за 980 грн, мені сказал на касі, що маю платити понад 1200 гривень.

Адміністратор сам здивувавався цьому і почала вивчатиумови до карточки, і, на свою радість, вичитала те, що картка не діє на акційні товари, її сумніви розвіяв і комерційний директор, який вже готовий щодо проблеми – зразу заявив, щоб я писав до книги скарг.

На питання повернення коштів одна лише відповідь –чек. Чек на товар, який діє тільки 14 днів, а далі може лише повертатися в разі поломки.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!