Всі скаргиТовари та послугиПро поганий сервіс в Полтаві. Ремонт телефона затягнувся надовго

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач із Полтави, який вирішив поремонтувати телефон на свою ж голову. 

Ось його лист:

Контакт для журналістів:  

“Місяць назад я віддав на ремонт мобільний телефон.

Мені його намагалися відремонтувати цілий місяць, але так і не відремонтували. У мене було зламано екран і тач-скрин, після того як я його забирав з ремонту мені сказали, що тач скрин і екран поставили повністю справні, але тач скрин не робив бо була виявлена проблема у материнскій платі, яку вони не взмозі зробить.

Потім ця ж людина мені сказала щоб я його відносив у сервісний центр, де займаються такими поломками. В той же день я повіз його в Полтав! у, в цей сервісний центр, і на наступний день мені подзвонили і сказали що вони зробили діагностику всього телефона, була виявлена поломка у сенсорі, а не в материнській платі.

Після цього я зателефонував попередньому майстру, який мені сказав що поломка у платі. І він мене красиво послав. В мене є його гарантійний талон, але він відмовляється мені вертати гроші за несправну запчастину. Будь ласка допоможіть мені вирішити це питання.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!