Всі скаргиПро некомпетентність наглядачів ЗНО

До «Електронної книги скарг України» пише наша читачка випускниця, яка не змогла здати незалежне оцінювання – її вигнали з кімнати. Вона зізнається і тотальній байдужості до правил.

Ось її лист:

Контакт для журналістів: vaska942@gmail.com

«24 квітня 2015 року я писала ЗНО з української мови та літератури, але мені не вистачило часу, щоб перенести відповіді до бланку.

А Інструктори та директор школи, яка зайшла в кінці тестування накричали та забрали бланки і сказали , якщо ти не здаси, то ми тебе анулюємо.

Зрозуміла річ, що я злякалася, почала плакати (що не треба було робити, та це я зрозуміла тільки зараз) просила, щоб дали дописати, та вони відмовили та ще й з насмішкою вигнали з класу.

Спочатку я тільки і плакала та і батьки і всі родичі разом зі мною, бо тепер цілий рік сидіти вдома і чекати наступного ЗНО, а хтозна, що буде через рік.

Було дуже прикро і шкода тих сил, які я тратила на підготовку, весь рік вчила мову, перечитала (повністю!) всі твори з літератури, займалася з репетитором, їздила на курси підготовки в університет, та все виявилося марним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Про відділення «Нової пошти» де забули про сервіс

Декілька днів нічого не їла, тільки плакала, не знала, що робити.

Потім написала листа Міністру освіти і науки Квіту Сергію Мироновичу, але відповіді так і не отримала. Потім ми знайшли номери обласного центру оцінювання якості освіти і київського центу.

І уявіть, що там сказали! Сказали, що можнавсе вирішити на місці і вкласти чернетку її б теж зарахували і по правилах директор школи повинен одразу ж повідомити про будь-які ситуації, які стаються під час тестування в їх школі.

Я думаю то все від незнання справи та від небажання щось робити, бо в моїй ситуації директор нічого не зробила, а тільки розпатякала всім кому тільки можна про те, що я завалила тест.

Думаю, що Міністерство і ті люди, які займалися розробкою нової системи перевірки знань повинні були перевіряти тих людей, які призначалися інструкторами та директорів шкіл, в яких проходило тестування.

Я маю всі підстави, щоб сумніватися в їх компетентності. Також, хочу розповісти вам про порушення норм проведення зовнішнього незалежного оцінювання в моїй школі.

Інструктори не дотримувалися всіх норм проведення ЗНО: не перевіряли дітей на вході до аудиторії, не розсаджували по місцях, кожен сам знаходив свій номер (що було недопустимо на ПЗНО), на бутилках з водою залишалися етикетки, годинники на інші речі зняли не у всіх дітей, виходячи з аудиторії за нами ніхто до кінця не дивився( я думаю, якщо підготуватися, то можна було з легкістю списати), що свідчить про недосконалість результатів, ще до закінчення ЗНО в приміщенні школи діти користувалися мобільними телефонами, інструктор не точно вказувала час перерви та закінчення проведення ЗНО, також директор часто заходила до аудиторії(що можна було зробити після завершення тестування), говорила зі старшим інструктором та заважала особисто мені (так як я сиділа за першою партою під номером 01) та іншим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання.

Після тестування я сказала директору, що вона заважала проходити тестування,мені ж відповіли , що вона має право заходити. Але я думаю, що всі технічні питання проведення ЗНО треба вирішувати не під час самої роботи, бо це дуже заважає зосередитися.

Тому я вимагаю перегляду цієї справи та її вирішення. Дайте мені новий тест, хоч два, я напишу та доведу свої знання. Також хочу, щоб покарали інструкторів та директора школи, так як вони порушували правила і через власну неприязнь до мене, не вирішили цього питання та не звернулися до центру оцінювання і зараз ми маємо таку ситуацію».

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!