Всі скаргиПро бюрократію в Запоріжжі

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Ольга, яка переконує, що її керівництво порушує Закон. В державній установі отримують юридичні справи – лишень наближені люди.

Ось її лист:

Контакт для журналістів: olga-efes@ukr.net

“Хочу розповісти про “діяльність” Запорізького обласного центру з надання безоплатної правової допомоги в особі Дємєнєвої Олени Василівни.

Наразі триває судовий розгляд за моїм позовом до вказаного Центру про визнання звільнення незаконним, поновлення на роботі. Всі докази незаконності та свавілля керівниці у мене є на руках. Після мого звільнення триває тиск на інших співробітників, деякі вимушені були звільнитись, оскільки не витримали самодурства Дємєнєвої.

В системі безоплатної правової допомоги (яка до речі є бюджетною установою) завдяки таким “керівникам” вигідні та високооплачувані справи отримують лише “правильні” адвокати, також існує практика фальсифікації документів, що стосуються кадрової роботи та оплати труда працівників Центру.

Я зверталась зі скаргою до Координаційного Центру (м. Київ) з проханням розібратись в ситуації, що склалась та притягнути до відповідальності директора Запорізького обласного центру, але результатів ніяких не було.

Окрім мене, зі скаргами на діяльність директорки до Координаційного центру звертались й іншні працівники, але на превеликий жаль в нашій країні (а особливо в бюджетній сфері) процвітає принцип “покриття” та заплющення очей.

Хотілось би, щоб на цю проблему звернули увагу журналісти та розкрили її в своїх сюжетах. Всі матеріали стосовно моєї скарги є в мене наявними і я маю бажання їх оприлюднити.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК