Всі скаргиГоловнеОсвітаПризерів Харківської олімпіади з літератури обманули з призами. Обіцяли золоті гори, а отримали дулю

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Лариса, мама призерки з олімпіади, яка скаржиться на те, що замість обіцяних поїздок, телефонів – отримали лише 200 гривень у листі. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Я жителька Краснопавлівки Харківської області Лозівського району звертаюсь до вас з прохання розібратись у ситуаціїї що склалась. Моя онука, учениця Краснопавлівського ліцею Реуцька Владислава Володимирівна 2003 р.н., стала переможцем 17-го Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації – література 4-го (підсумкового) етапу за такі результати їй спочатку сказали, що поїде в Канєв за дипломом, але відмінили,- поштою отримаєш.

Потім була інформація про безкоштовну путівку в Артек в Пуще Водиці, але виявилось що треба доплатити. А на День обдарованих дітей України їй пообіцяли телефон ( завуч ліцею визвала і запитала, що вона хоче -планшет чи телефон? Онука вибрала телефон.)

 

І ось настав момент нагородження, діткам з інших шкіл вручала і телефони, і планшети, а моїй онуці дали у саморобному конверті 200 гривень.

Коли мама запитала чому так надсміялися, в районі сказали що грошей на все не вистачає і це було передано в селищну раду, і там як вирішили так і зробили . Наша селищна рада має бюджет не самий малий з району, звідки були обдаровані дітки і нагороджені.

Але краще б нічого не дали, то така ганьба за нашу владу , що так поступили з дитиною. Вона пише не за подарунки, їй це дано від бога , але я вважаю що це ганебно так дати ляпаса дитині ні за що!!! Так талановиті діти не дуже захочуть зостатися в такій країні де їх дурять з дитинства. Дякую за увагу і думаю що хоть вибачаться перед дитиною, винні в такому вчинку”, – написала вона.

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!