Всі скаргиЖКГПриватний ЖЕК – панацея для старих ЖЕКів? Неправда. В столиці жителі нового ЖК іншої думки

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Леся, яка скаржиться на комунальників, як це не дивно, навіть приватних. Ті беруть приклад із державних і не прибирають прибудинкову територію.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Хочу поскаржитись на бездіяльність ТОВ “Форвард Київ сервіс-04” у ЖК “Герцен парк”: прибирання прибудинкової території здійснюється дуже погано, сніг у дворі починають розчищати після скарг мешканців!

Наразі, весь сніг лежить горами у дворі, за всю зиму ні разу не вивозився! Це ускладнює і проїзд машиною по території ЖК і прохід пішки.

Дожилися до того, що управляюча компанія закликає мешканців їй допомагати з прибиранням снігу! В будинках не здійсюється прибирання (фото графіку без жодної відмітки про прибирання додаю). Також мною, 19.01.2018 року було особисто вручено ТОВ ”Форвард Київ сервіс-04” листа з проханням звернутись до управління праці соціального захисту населення Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації та надати документи для подальшої реєстрації та компенсації вартості наданих мені послуг (субсидії).

Наразі доля цього листа невідома, ТОВ ”Форвард Київ сервіс-04” їгнорує усі прохання мешканців, а вони кожного місяця втрачають через це кошти! Буду вдячна за зворотній зв’язок, мешканці нашого ЖК підтвердять мої слова та добавлять багато від себе!”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК