Всі скаргиТовари та послугиПриватний підприємець знесилився і хоче розповідати про незаконні дії з боку місцевих чиновників

До «Електронної книги скарг України» написав наши читач Петро, у якого в господарстві понад 14 гектарів землі які припали до душі винахідливим чиновникам, ті почали підробляти документи, щоб її забрати, – переконує Петро з Черкаської області села Лип’янка.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

«З 1998 року тяготина. За цей час в мене назбиралось маса документів, які доказують те, що скрізь суцільна махінація, корупція, шахрайство.

В мене відбирали землю, штрафували, примушували платити податки, які згідно Закону України платити неповинен. Я звертався скрізь де лише можна, і в Прокуратуру, і в міліцію, до суду, в фіксальну службу України, але на одні звернення реакції були, а на інші реакції були, які шкодили лише мені.

Готовий надати безліч документів, що свідчать про порушення Закону України та прав громадян нашої держави, я готовий дати інтерв’ю, в якому розповім про всі махінації нашої місцевої влади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПІДПРИЄМЦІ НЕ ВИКОНУЮТЬ РІШЕННЯ СУДУ”

Я приватний підприємець, маю фермерське господарство, яке намагаються знищити, хочуть прижати мене. В мене є багато інформації, яка збиралась роками, ще з 1998 року, всього і не описати, як підробляли документи в земельному, в податковій, підробляли Державні акти, тягали по судах і все через те, щоб відібрати в мене з фермерського господарства 14 га землі, як прикривали свій бізнес люди, які займають зараз місця в нашій місцевій владі, та яких прикривають і міліція, і суди.

ЗВЕРНЕННЯ

Я звертаюся до Вас, щоб допомогли в боротьбі зі шахрайством та корупцією.

В 2015 році я звернувся в підприємство СТОВ «Лан» в селі Ярославка Шполянського району, де директор Марцевич Алла Анатоліївна. Вони надають послуги обробітку землі їхньою технікою (культивація, посів зернових культур, оранку) і запитав, чи є в них гібридна кукурудза.

Марцевич А. А. сказала, що є і можуть продати. Я купив у них гібридну  кукурудзу 24 мішки, але на мішках не було ніяких надписів, мішки були чисті, я заплатив 9000 (дев’ять тисяч) гривень, вони мені її посіяли, а також їхня техніка і обробляла. Вносили на кукурудзу гербіциди від бур’яну під керівництвом їхнього агронома Крюка Олександра Васильовича. На моєму полі вносилися гербіциди в той день, коли вони кінчили вносити гербіциди в себе на полі, переїхавши до мене на поле оприскувачі не мили, в них залишився розчин їхнього гербіциду з їхнього поля, який вони розприскали по моєму полі і хватило ним обробляти моїх шість гектарів кукурудзи (у мене посіяна площа 21 га), а на решту 15 га кукурудзи виготовлявся новий розчин вже в мене на полі, я був присутній, але не вмішувався оскільки за процесом слідкував їхній працівник, гербіциди були їхні, які вони привезли з собою.

Гербіциди вносилися в дощову погоду, я спитав агронома чи не змиє його дощ, на що він мене запевнив, що даний гербіцид не змиє, по закінченню внесення гербіцидів, вони мені віддали пусті каністри 6 штук по 5 л, на яких написано Штефаніка Китайський і 2 каністри, в яких знаходився порошок по 500 г кожна, тобто 1 кг.

Я звернувся до Марцевич А. А., щоб заплатити за гербіциди, вона назвала мені ціну гербіциду Амілагро 30 л 9300 (дев’ять тисяч триста) гривень і Ванцелот 1 кг 5700 (п’ять тисяч сімсот) гривень. Я запитав її що вносився «Штефаніка» (як написано на шести каністрах), вона відповіла що «Штефаніка» – це по народному, а Амілагро по науковому. Я зрозумів, що щось не так, через чотири дні я пішов на поле подивитися на кукурудзу, то ця площа 15 га, на який виготовлявся гербіцид в мене на полі, кукурудза на ньому вся пожовкла, була попалена гербіцидами, тільки краї кукурудзи, що оброблена їхнім розчином що був залишений з їхнього поля, була нормальна.

Я звернувся до Марцевич А. А. з проханням приїхати з агрономом, подивитися і вирішити як бути, але вони прислала самого агронома, він начав мене переконувати, що пересівати непотрібно, кукурудза поправиться, потрібно підживити. Також вияснилось, що кукурудзу, яку я купив за 9000 грн, виявилась не гібридна кукурудза, а звичайна рядова кукурудза, яку перевівають дома і виготовляється для посіву на силос скотині.

Я звернувся до приватного особи, в якого є своя техніка оприскувач і він мені підкормив кукурудзу, але ніяких змін, я підкормив вдруге, але на цих 15 га кукурудза не перевищувала 20 см, коли та, що по краях (що обприскували залишком розчину з їхнього поля)  сягала уже близько 1 метра. На кукурудзі качана не було, що свідчило проте, що СТОВ «Лан» продали дійсно кукурудзу на силос, а не на врожай качана, з неї буде лише зелена маса на корм, а не зерно. Виявилось що виготовляють дома тому, що їм дешевше виходить не купувати, а своє. Я затребував у Марцевич А. А. щоб дала мені свідоцтво на гібридне насіння, гарантію, а також розрахункову накладну, у них всі ці документи відсутні.

Попросив документи на гербіциди накладну чи касовий ордер теж не має, ми платимо ціну, яку називають без будь-яких підтверджень, налічними з рук в руки, за отримані кошти вони закуповують продукти на базах і видають в рахунок зарплати працівникам, які в них працюють, це шахрайство. Я звертався в міліцію, але мені відповіли, що тут криміналу немає, до судових розслідувань відсутня, скривають хто що може, хоч у мене є свідки цієї ситуації.

Чи може чиновник, в якого є бізнес, фірма, і працюючи державним службовцем допомогти людині, яка звертається до нього, якщо справа стосується його фірми, чи має право накричати і вигнати з кабінету, хоч у нього прийомний день, так як це сталося зі мною?!

Весною 2015 року я купив у СТОВ «Лан» с. Ярославка де керує Марцевич Алла Анатоліївна посівний гібридний сорт кукурудзи на 21 га за 9000 (дев’ять тисяч) гривень, яка виявилась звичайною рядовою, призначеною для силосу, а також вони вносили свої гербіциди мені на поле, якими спалили кукурудзу. При внесені гербіцидів, керував їхній агроном, після цього я багато раз звертався до Марцевич А. А. вирішити це питання, а вона відповіла, що без Потапенка Володимира Миколайовича не вирішить мирним шляхом. Я поїхав у Шполу де Потапенко В. М. працює головою держадміністрації, він на мене начав кричати і вигнав із кабінету. Так чи може така людина працювати державним службовцем коли в неї за плечима бізнес?!

Я звернувся до Вас, щоб Ви допомогли мені у цьому шахрайстві чиновників, які наносять моральні та матеріальні збитки тому, що суди находяться на їхній стороні і цим чиновники виграють і не бояться нікого, так як цей голова держадміністрації скриває і захищає свій бізнес. Вони принесли мені збитки більше 200 000 (двісті тисяч) гривень, так хто їх мені сплатить?!»

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!