Всі скаргиДержавні органиФінансиПриватбанк незаконно вилучив автомобіль

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Людмила, котра просить допомоги у поверненні свого авто, яке незаконно було вилучене ПриватБанком. Із банком жінка не має ніяких договорів та рахунків, за її словами прокуратура бездіє, бо боїться людей Коломойського.

 

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Звертаюсь до Вас за допомогою, скільки зусиль ми вже прикладували, але все рівно потрібна допомога преси, афішувати нашу наболілу проблему про несправедливість, шахрайство та корупцію Приватбанку. Працівники та керівництво Жовтневого відділення поліції м.Дніпропетровськ та прокуратури Жовтневого району м.Дніпропетровськ та обласної прокуратури Дніпропетровської області покривають злочин Приватбанку, співпрацюють не на користь потерпілих, щоб не розкрилося слідство. Всі ці органи поліції та прокуратури на “короткому поводку” в Приватбанку”. Не виконують Постанови суду, так як залякані Службою безпеки Приватбанку.

В мене стався випадок (є докази документів), в березні 2015 року слідчий Жовтневого відділення поліції та працівниками служби безпеки Приватбанку незаконно, насильно, без згоди власника вилучили позашляховик Міцубіші ASX , який був придбаний мною за готівку 20 тисяч доларів на законних правах та зареєстрований в МРЕВ в вересні 2014 року. Ніяких кредитів та лізингів на куплене авто не було і не має, ніяких зв’язків з Приватбанком ніколи не мала. Приїхали, силою забрали ключі та техпаспорт, міліція міста де я проживаю опору не чинила (м.Кузнецовськ Рівненської обл). Авто вилучено без ухвали суду, арешту на автомобіль ніколи не було і по даний час немає. Авто не в розшуку і не в забороні, з номером кузова також все добре. Але працівники Приватбанку (є наявні докази документів) мають напрацьовану схему по віджиму автомобілів в їхніх власників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вдвічі вищі тарифи на електроенергію у Херсонській області

Відкрито кримінальні справи та кримінальні провадження в прокуратурі. Є ухвала суду, – повернути авто власнику, тобто мені, ще з вересня 2 015 року. Ухвала не виконується. Було подано Скарги до рай.прокуратури м. Дніпропетровськ та обласної Дніпропетровської прокуратури. Після ряду дій було відкрито крим.провадження про те, що Приватбанк чинить протидію щодо повернення авто Власнику, та доводить цим, що останній має більшу силу та вплив ніж правоохоронні органи. Після цього направлено Клопотання до Суду, є Ухвала на це клопотання, знову ж таки на поверння авто. Залякані працівники поліції не співпрацюють на користь потерпілої сторони. Ухвали не виконуються, так як майно вилучили, адже згідно Конституції забезпечується державний захист прав усіх суб’єктів права власності і господарювання, їх рівність перед законом, гарантується непорушність права приватної власності. Конфіскація майна може бути застосована виключно за рішенням суду у випадках, обсязі та порядку, встановлених законом.

В мене незаконно конфіскували авто. Тепер керує в державі хто хоче, і Бандити Приватбанку – тільки не державні органи влади і не президент. Виходить, що Приватбанк робить махінації, а органи влади покривають ці незаконні дії. Всі мовчать, бо як нам сказали в м.Дніпропетровськ (в цих же органах поліції та прокуратури), що бояться людей Коломойського. Допоможіть, можливо з Вашою допомогою, я зможу забрати автомобіль. Є ще дуже багато заяв, скарг і інших документів, що стосуються вищевказаного, які можемо пред’явити.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!