ІншеВсі скаргиФінансиПрипинення фінансування ліцею у Панютиному

До “Електронної книги скарг України” написали працівники ліцею, яким уже кілька місяців не виплачують заробітну плату.

Ось їх лист:

Контакти для журналістів:

“Ми, працівники Панютинського професійного аграрного ліцею, який розташований за адресою: вул. Комінтерну ,42, смт. Панютине, м. Лозова Харківської області, звертаємося до Вас із скаргою про невиплату заробітної плати, стипендії учням за січень, лютий 2016 року. На сьогоднішній день заклад не має розпорядника бюджетних коштів. Обласний бюджет припинив фінансування, місцевий відмовився фінансувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Працівника хочуть звільнити за два місяці до пенсії

Чисельні звернення до: Президента України Порошенко П.О., Міністра освіти і науки України Квіта С.М., начальника Департаменту освіти і науки Харківської облдержадміністрації Бабічева , голови Харківської облдержадміністрації Райна І.Л., Лозівського міського голови Зеленського С.В. – не дали позитивного результату.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!