Всі скаргиТранспортПриміські електрички Львівської залізниці – чотири вагони і тиснява.

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Андрій, він скаржиться на малу кількість вагонів в приміських електропоїздах Львівської залізниці.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Вітаю! Я часто користуюся приміськими електропоїздами Львівської залізниці. За останні 10 років кількість вагонів у складі одного електропоїзда зменшилася вдвічі! З 8 вагонів до 4.

Така кількість вагонів є занадто малою і не достатньою для забезпечення нормальних, а головне – безпечних умов перевезення пасажирів, особливо в дні максимального навантаження: післяобідній час неділі,  ранок  понеділка, святкові дні.

Проопзиції мої такі: забезпечити достатньою кількістю вагонів електрички; передбачити 100% плату за квитки в електричках. Їх ціна повинна відповідати ринковій (щоб уникнути маніпуляцій щодо
збитковості).

Додаю до свого листа зображення вагона електропоїзда Рівне-Львів 24.12.17, раніше на ст. Красне на цьому маршруті було ще вдосталь вільних місць, коли ж стало 4 вагони – немає де сісти. Деякі люди стверджують, що були випадки, коли люди на ст. Борщовичі не вміщалися навіть у тамбур вагона,” – написав наш читач Андрій.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!