ІншеВсі скаргиПреса незаконно опублікувала персональні дані

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Вероніка, вона переконує, що «Таврійські вісті» опублікували персональну інформацію, права на яку не мають.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Великолепетиською районною газетою «Таврійські вісті», Херсонської області №35 від 28 серпня 2015 року було надруковано матеріали ТВО військового комісару Фріз Ю. Л. У матеріалі йдеться про військовозабов’язаних, які начебто відмовляються від виконання військових обов’язків, та було надруковано їхні прізвища.

Скарга полягає в тому, що редакція не мала права друкувати офіційну інформацію, що містить неперевірені факти, інформацію, що містить особисті дані людини і стосується честі й гідності людини або ставить під сумнів сумлінне виконання обов’язків. Така інформація вважається недостовірною, доки особа, яка її поширює не доведе протилежного відповідною постановою суду чи прокуратури!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Підвали житлового будинку затоплює вода»

Підтвердження цьому від суду чи правоохоронних органів немає, тому вважаю це порушенням, а саме – друковання прізвищ громадян та вимагаю офіційного вибачення та спростування від редакції газети «Таврійські вісті» та особистого вибачеення ТВО військового комісару Фріз Ю. Л. перед людьми прізвища яких було надруковано в газеті!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК