Всі скаргиМедицинаПрепарати “зайці” з’явилися в мережі. Хто завозить нелегальні ліки в Україну та як?

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Ірина, яка скаржиться на інтернет-крамницю, що на її думку підторговує ліками про які ніхто в Україні не знає – бо завезені вони незаконно. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“На сайте aptechka.top нашла нужный мне препарат Колхицин (https://aptechka.top/main/catalog?cat[0]=medicines&cat[1]=musculoskeletal&cat[2]=gout&unit=colchicina-tablet-1mg-n60), решила позвонить заказать.

Человек, представившийся Александром, назвал мне цену на 50 грн выше, чем на сайте, а когда я спросила о каких-то документах, которые могут подтвердить подлинность лекарства, он сказал, что препарат заходит “зайцем” на Украину (я так понимаю – нелегально). Как можно избавить наше государство от таких вот шарлатанов? И кто следит в нашей стране за контрабандой лекарств? С Уважением, Ирина Власюк.”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!