Всі скаргиДержавні органиПредставники КМДА та батьки хворих дітей посперечалися через закупівлю харчових сумішей

Батьки дітей, хворих на фенілкетонурію – спадкову хворобу, пов’язану з порушенням засвоєння амінокислот – звинувачують, що КМДА хоче закупити їх дітям невідповідні харові суміші. Натомість в КМДА говорять, що звинувачення необґрунтовані.

“Уже практично рік, як наші діти були позбавлені поставок європейського лікувального харчування, яке споживали довгі роки. Це суміш німецького виробництва, яке успішно використовується в інших країнах”, – пояснює керівник організації об’єднання батьків дітей хворих фенілкетонурію Наталія Тимощук.

Заступник директора департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург зауважує: “Проблем немає, сумішами забезпечені. Відповідно до процедури закупівель не прописується торгівельна назва. Сьогодні пишеться речовина, а не торгівельна назва препарату. Що стосується сумішей харчування, то прописується кількість білка, вікова структура, потім по процедурі Prozorro відбувається сама процедура. Ми повинні брати не лише слова батьків, але й підтвердження. Є лабораторне, клінічне обстеження, яке підтверджує, що дійсно харчування не підходить”.

Батьки наполягають, що після того, як припинили постачати ці суміші, завезли нові, нікому невідомі, які не мають міжнародних сертифікатів якості.

В КМДА наполягають, що суміш, про яку говорять батьки ніколи не закуповувалася за рахунок місцевого бюджету. Де вони її беруть і якої якості для влади також незрозуміло.

“Маємо 12-13 видів сумішей…Адаптуємо дітей на ті суміші, які є під наглядом найкращих лікарів”, – резюмує директор департаменту охорони здоров’я м. Київ Дмитро Турчак.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!