Всі скаргиДержавні органиПредставники Київського обласного МІН’ЮСТУ увірвалися в квартиру до невинних людей і без документів

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Наталія, яка скаржиться на дії тих, хто мав би бути приміром Законності.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Скарга на незаконні дії в.о. начальника Бориспільського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області Сергієнка О.М. та старшого державного виконавця Бориспільського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області Полешко Л.М.

В квартирі за адресою: м. Бориспіль, вул. Головатого, 89, кв. 137, проживає вся моя сім’я, а саме: мій чоловік Рагулін М.В. 1981 р.н., моя малолітня донька Рагуліна С.М., 2016 р.н. та моя мати Поліщук В.М. 1956 р.н. (пенсіонер). Ця квартира належить на праві власності матері мого чоловіка Рагуліній Олені Василівні на підставі Договору купівлі-продажу квартири від 12.10.2009 р.

В вищезазначеній квартирі жодної особи не зареєстровано. Мій брат Поліщук Б.С. ніколи не був зареєстрований, не проживав і не проживає в квартирі № 137, по вулиці Головатого, 89, в м. Борисполі. Де він проживає мені не відомо, чому ця адреса була зазначена ним в матеріалах виконавчого провадження, мені не відомо. Але мені достовірно відомо, що моєму братові не належало і не належить ніякого нерухомого та рухомого майна.

28.02.2018 року в.о. начальника Бориспільського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області Сергієнком Олексієм Миколайовичем та старшим державним виконавцем Бориспільського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області Полешко Людмилою Миколаївною і ще з трьома невідомими чоловіками і ОДНОЮ понятою (другу поняту вони придумали і записали знікуди) увірвалися у житло моєї сім’ї, в якій знаходилися лише моя мати пенсіонер та малолітня дитина (Ви проводите реформи про щасливе дитинство, я з цим погоджуюсь, АЛЕ БУДЬ ЛАСКА ПОЯСНІТЬ, чому ВАШІ РЕФОРМИ ПОЗБАВЛЯЮТЬ ЦЬОГО ДИТИНСТВА МОЮ ДИТИНУ, чим вона завинила і кому, що вже заборгувала?), вони не надали ніякого документу на підставі чого увірвалися до квартири, залякуючи юридично необізнану юдину похилого віку почали описувати майно, що не належить моєму братові з порушенням всіх існуючих норм законодавства, що регулюють зазначену процедуру.

Довели до нервового струсу мою маму і малолітню дитину, почали ритися в речах моєї мами та фотографувати їх.

Я два рази викликала поліцію, але поліція не відреагувала. Виконавці описали та ВИЛУЧИЛИ майно яке НАЛЕЖИТЬ моїй мамі не законним чином, коли я приїхала у виконавчу службу і попала на прийом до Сергієнка Олексія Миколайовича, він вів себе зухвало, і коли я просила надати документи на підставі яких він увірвався до квартири і вилучив майно. Він мені відповів, що я і моя сім’я не є стороною по справі і він мені нічого надавати не буде.

Виникає запитання, якщо ми не є стороною по справі, то що вони робили в квартирі в якій моя сім’я проживає? На що Сергієнко О.М., не надав ніякої відповіді, а навіть пригрозив, що при нагоді знову приїде і знову вилучить майно. Вилучивши майно, нам не надали ніякої довідки про те, що вилучили, і тепер Сергієнко О.М., погрожує тим, що він нічого не вилучав, і моя мати Поліщук В.М., несе кримінальну відповідальність за порчу описаного майна, і що знову приїде і буде вилучати інше майно. Як потім вже розповідали сусіди, перед тим як увірватися до квартири, виконавці опитували сусідів, чи проживає Поліщук Б.С. в квартирі № 137, про, що всі сусіди в усній формі підтвердили, що НЕ ПРОЖИВАЄ, але в.о. начальника виконавчої служби Сергієнка О.М. це не зупинило і він все одно увірвався до квартири.

Скажіть, будь ласка, на яких підставах це все вчинялося? Я тепер їду на роботу, і боюся, що моя мати і дитина лишаються вдома і над ними тепер може будь-хто особливо державні органи вчинити моральне, а то і фізичне насильство, і потім зухвало мені в обличчя будуть кидати, що я і моя сім’я НЕ Є СТОРОНОЮ ПО СПРАВІ і ніякого права на захист не маю, а ще маю йти в суд і доводити що я не козел (Вибачте за мою лексику, накипіло).

Скажіть, будь ласка, як Ваші реформи діють на благо людей? На собі і на своїй сім’ї я це БЛАГО вже відчула. Де я можу просити про захист своєї сім’ї та своєї домівки? Чому я чи моя мати повинні тепер йти в суд, платити гроші і доводити в суді, що наше майно то є наше майно? МИ НІКОМУ НІЧОГО НЕ ВИННІ! Боргів не маємо, все сплачуємо вчасно. Ніяких порушень не вчиняли. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ІНШИХ ОСІБ НЕ НЕСЕМО. Чому можна порушувати наші конституційні права, і залишатися без наказаними? ДЕ МЕНІ І МОЇЙ СІМ’Ї ШУКАТИ ЗАХИСТУ?

Я, Поліщук Надія Степанівна, прошу Вас розібратися в ситуації, яка склалася з подачі незаконних дій в.о. начальника Бориспільського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області Сергієнком Олексієм Миколайовичем та старшим державним виконавцем Бориспільського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області Полешко Людмилою Миколаївною.

Щиро сподіваюся отримати від Вас відповіді на свої запитання, та можливо захисту для своєї сім’ї. Бо боюся нового рейду Бориспільського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області. Так, повнолітній і дієздатний Поліщук Борис Степанович, в багатьох аспектах він не правий. Але в цій ситуації, що склалася на сьогодні, я не згодна”, – написала вона.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК