Всі скаргиДержавні органиПравоохоронця судять за наклепом

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Людмила, вона переконує, що її друга, кримського татарина, затримують у в’язниці вже 20 місяців за хабар, якого не брав.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Добрий день, допоможіть дістати правду із самого дна нашоі країни. Пишу Вам, хвилюючись за свого друга, кримського татарина, якого режим Януковича з’ів і навіть не вдавився.

Він, Абібулаєв Арсен Сіранович, працював у правоохоронних органах Криму і у 2013 в силу своіх великих знань став неугодний тодішній владі. Підставили його ніби з хабарем, якого не тримав у руках, якого ніколи і не взяв би. Суд присудив йому 5 років 6 місяців за правду, яку він виборював.

Подавав на апеляцію безрезультатно. Відписка – справи нема. Якщо справи нема, чому людина сидить.

У справі багато порушень, але ніхто на це не звертає уваги. Написав касацію, а відповіді немає ніякої вже 20 місяців. Відбуває несправедливе покарання у Крюковській виправній колонії 29. Допоможіть, будь ласка”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК