ІншеВсі скаргиДержавні органиПравоохоронці звинувачують у ДТП загиблого

До “Електронної книги скарг України” написав читач Юрій, котрий стверджує, що його зашиблого у ДТП брата називають винуватцем цієї аварії, хоча за словами чоловіка, його брат сидів на пасажирському сидінні і спричинити аварію аж ніяк не міг.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Я Поліщук Юрій, представник і брат померлого Грабовенка Валентина Володимировича по справі ДТП яка відбулася по автодорозі с.Саша і с.Веселівка Теплицького р-ну Вінницької області. 14 червня 2012 р. біля 19.00 годині. У ДТП загинула дитина, а тоді в лікарні і мій брат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Батькові не дають бачитись із хворою дитиною

Авто переслідували працівники ДАЇ Мирончик і Хавхалюк, зробивши винуватцем аварії мого брата, який сидів біля водія на пасажирському сидінні, а за кермом був Якименко, який залишився живий. Апеляційний суд Вінниці повернув справу на додаткове рослідування але справа стоїть на місці, завдяки працівникам міліції (поліції). Добитися справедливості неможливо. Все куплено!!!. Як були ці ментяри і прокурори при владі так вони і є.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!