ІншеВсі скаргиДержавні органиПравоохоронці “шиють” справу про використання газового балончика

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Вячеслав. Чоловік стверджує, що його звинувачують у нанесенні шкоди здоров’ю, якої, за словами чоловіка, не міг спричинити газовий балончик, який той застосував у ситуації необхідної оборони. На його звернення та пояснення ніхто уваги не звертає.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Я, Ступак В.В., прочитавши в газеті «Ехо Кобеляк» оголошення про надання послуг євроремонту, зателефонував і заключив усний договір з Гуком Олексієм Петровичем про виконання даних робіт. Він назвав ціни, вони мене влаштували і Гук О.П. приступив до роботи. У приміщенні розміром 2.20 м 5.70 м, він «працював» 17 днів і роботу так і не виконав.( Після нього ще не одна бригада, переробляла і доробляла). Бо роботи велися неякісно, доводилося переробляти, не правильно розраховувалася кількість матеріалів, за яким доводилось їздити в Бутенки, Кобеляки, Полтаву. За час моєї відсутності Гук О.П. не роботу виконував, а заготовляв у посадці дрова для власних потреб, а мені розповідав, як йому важко в мене працюється.

Проїзд із Кобеляк у Котовське я йому оплачував у розмірі 75 грн і годував безкоштовно комплексним обідом.

Неодноразово хизувався, що у нього зять Стеценко Юрій працює в міліції і донька за ним живе дуже добре і ремонти роблять шикарні. Зять вирішить будь-які запитання і проблеми, що в нього будуть виникати, даючи мені зрозуміти, що не треба з нього вимагати якісне виконання робіт, бо це для мене може дуже погано закінчиться. Та я не звернув на це все уваги і хотів, щоб він дотримувався умов нашої домовленості. По вині Гука О.П. було закуплено зайві матеріали, неякісно виконану роботу тепер доведеться переробляти іншому спеціалісту. Виправляти свої помилки він не захотів і ми вирішили з ним розірвати усну домовленість.

За виконаний об єм робіт я заплатив йому 4240 грн, але ця сума йому здалася замалою, бо він розраховував, що я не додав 400 грн, вирішив добитися свого силою – почав розпускати руки. Я, щоб запобігти бійці, але захистити себе у власному дворі, використав балончик «Терен-1» Після бурхливої лайки і погроз в адресу мене і моєї сім Ї Гук О.П. сів і закрився у своїй машині «Газель». Я запропонував визвати «Швидку допомогу», але він відмовився.

Тоді я визвав поліцію і став чекати. Коли Гук О.П. сидів у власній машині, то я чув і бачив, як він раз за разом якомусь Юрію телефонує і запитує, як себе вести в даній ситуації. Завершивши телефонні розмови він почав змочувати ганчірку рідиною, яка знаходилася в машині у каністрі.

Я знову декілька разів запропонував йому викликати «швидку», але за кожним разом він відмовлявся. Вважаю, що Гук О.П. спеціально відмовлявся від допомоги лікарів, бо вході конфлікту прямо заявив мені, що він «скачає» з мене все, це так мені не менеться, бо вся міліція в руках його зятя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Несправедливість нового закону про виплати допомоги

Коли приїхала поліція, то вона теж не викликала «швидку», хоча знаходилася в моєму дворі досить довгий час. Разом із поліцією приїхала невідома машина чорного кольору марки ToyotaCamry, яка не оснащена спеціальними знаками і написом «Поліція». Вікна в даному авто були затоновані, тому я не міг розгледіти хто в ній перебуває. Саме в цьому авто Гук О.П. і поїхав із мого двору. Поліцію я повів у літню кухню, щоб показати причину конфлікту. Потім ми сіли в поліцейську машину і я почав писати пояснення. Під час цього до одного із поліцейських пролунав дзвінок на мобільний телефон, я почув, як той голос запитував, чи побиті вікна в газелі, на що поліцейський відповів, що ні.

Балончик із газом « Терен-1» я добровільно віддав поліції, згідно закону.

І в той же день 25.11.2015 р Гук О.П. опинився в офтальмологічному відділенні ПОКЛ ім Скліфософського з хімічним опіком по направленню Кобеляцької районної лікарні.

12.01.2016 р мені зателефонував слідчий Кобеляцького РВ УМВС України Вовк М.І. і повідомив про те, що я повинен 13.01.2016 р о 14.00 з явитися, як підозрюваний у ст.122 або 128(ще не визначилися). Для того, щоб уточнити деякі незрозумілі моменти із даних мною пояснень.

Я з явився в указаний час, слідчий Вовк М.І. і процесуальний прокурор задавали мені запитання, я відповідав. Але протоколу допиту вони не вели. На моє прохання викласти пояснення і задати питання слідству в письмовій формі вони відмовили, мотивуючи це тим, що у них немає часу. На моє прохання ознайомитися із матеріалами справами, Вовк М.І. показав тільки одну строчку заключення кобеляцького судмедексперта (тілесні ушкодження середньої тяжкості), решту слідчий закрив рукою. В кінці допиту слідчий сказав, що я повинен привезти характеристику із с/р. Характеристику я привіз.

Але в мене виникають запитання :

1. Чому поліція прибувши на місце події не викликала «швидку»?

2. Чому на місце події разом зі співробітниками поліції приіхала невідома машина чорного кольору марки ToyotaCamry, яка не оснащена спеціальними знаками і написом «Поліція», «Швидка допомога». Саме це приватне авто забрало Гука О.П. із місця події.

Де? З ким? Чому? перебував Гук О.П. по дорозі із с.Котовське до м.Кобеляки, і що з ним за цей час відбувалося? Відстань між населеними пунктами більше 25 км.

В мене виникає підозра, що саме ці люди і заподіяли шкоду здоров ю Гука О.П.

3. Чому слідство не бере до уваги мої первинні покази, в яких я повідомляв про те, що Гук О.П. першим примінив до мене фізичну силу, погрожував мені та членам моєї сім ї розправою, обіцяв «скачати» із мене все, бо вся кобеляцька міліція в руках його зятя Юрія Стеценка. Аж тоді я із метою самозахисту, у власному дворі застосував газовий балончик «Терен – 1».

Дія газу «Терен-1» не спричиняє таких ушкоджень, про які йдеться в ст 122 ККУ.

Мною було подано письмовий запит до Управління охорони здоров я ПОДА. Відповідь надійшла. Копію додаю.

Прохаю звернути увагу, що заключення про стан здоров я дане кобеляцьким судмедекспертом суперечить відповіді, що надійшла з УОЗ ПОДА

Далі справа йшла так.
Мені зателефонував процесуальний прокурор і повідомив про те, що я повинен з явитися до першого заступника керівника місцевої прокуратури Мацко О.М., так як прокурор хоче вислухати мене особисто, і вирішити, що робити зі справою далі.

Далі був дзвінок від слідчого Вовка М.І., який повідомив мені про те, що я повинен прибути до відділку, для того, щоб поставити підпис у справі, в якій мені інкримінують 122 ст.

На моє запитання: «Коли було слідство?», отримав відповідь- «В день події!».

Виходить, що не тільки висновок кобеляцького судмедексперта суперечить відповіді, що надійшла із Управління охорони здоров я ПОДА. А і дії слідчого Вовка М.І. суперечать діям прокуратури і процесуального прокурора в т.ч.

21.01.2016 р я був у прокурора, але він слухати мої пояснення не захотів, нахабно відстоював сторону Гука і рекомендував мені фінансово вирішити питання( із Гуком) до суду, бо в іншому випадку тюрми мені не минути. Але сплачувати не буду, так як я не винний. Впевнений в тому, що якби Гук, не був тестем Стеценка, то і справу б ніхто не порушив.

Цього ж дня я був і слідчого Вовка М.І. він мене повів до свого начальника, який сказав, що вони діють згідно закону. Хотіли щоб я підписався під ділом, в якому вони мені інкримінують 122 ст, але я відмовився. У відповідь мені пролунали, не що інше, як погрози, в яких йшлося про те, що вони опишуть і заберуть все моє майно. На основі чого???

«Однобокий» у них, якийсь закон виходить. Якщо я звичайна людина, яка із метою самозахисту застосувала балончик «Терен-1» у власному дворі, то тобі грати, бо в Гука зять Стеценко.

Із проханням розібратися в ситуації я звертався в Службу власної безпеки (МВС України в Полтавській обл) 2 рази, в письмовій формі, в облпрокуратуру теж два рази, до кобеляцького прокурора взагалі тричі писав прохання. Але на мої звернення ніхто не реагує.

Звертаюся до Вас із проханням розібратися в даній ситуації, так як родинні зв язки Гука О.П. беруть верх над правосуддям і справа далі нахабно «шиється» білими нитками.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!