ІншеВсі скаргиДержавні органиПравоохоронці “повісили” вбивство на невинного

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Уляна, котра переконує, що її син відбуває покарання замість справжного вбивці. За словами жінки, слідчі упустили багато деталей, а у справі її сина можна знайти факти, котрі підтверджують його невинність, проте на це ніхто уваги не звертає.

Ось її лист:

Контакти для журналсітів: 

“Я, Ензовіт Ульяна Михайлівна, мешканка міста Копичинці Гусятинського району Тернопільської області, звертаюсь до Вас із проханням про допомогу у захисті прав та законних інтересів мого сина Ензовіта Павла Володимировича, незаконно засудженого до тривалого терміну ув’язнення за злочин, котрого він не скоював.
Так, 27.10.2014 року у місті Копичинці Гусятинського району Тернопільської області трапилась жахлива подія – вбивство громадянина Сагайдака Дем’яна Ярославовича. Підозрюваним та обвинуваченим у скоєнні вищевказаного злочину являвся мій син – Ензовіт Павло Володимирович.

Однак, хочу зазначити, що слідство та суд по даній справі були проведені поверхнево та упереджено.
Хочу описати ряд абсурдних моментів, які відбувались в процесі досудового слідства та судового розгляду.
Шановні журналісти, чи можливо уявити вбивцю, котрий стирає відбитки пальців з усіх склянок та ймовірного знаряддя вбивства і тут же лягає «подрімати» біля пошматованого ним тіла? Мабуть, що ні, однак, слідство і суд вирішили, що це нормальна, логічна поведінка вбивці, котрий завдав жертві вісімдесят одне ножове поранення!
Слідство навіть не звернуло увагу на той факт, що в кишенях светра в якому спав мій син в момент вбивства, запхнувши руки в середину, не було жодних слідів крові!
Також, як на досудовому слідстві, так і в судовому процесі, сторона обвинувачення не змогла пояснити, як саме в загиблого без взуття після, начебто, шарпанини з сином на брудній підлозі, шкарпетки залишилися абсолютно чистими!

Весь судовий процес Ензовіта Павла Володимировича запитували чому він не писав скарги про застосування до нього тортур начальником СКР Гусятинського РВ УМВСУ в Тернопільській області Зігрієм Я.І., о/у СКР Гусятинського РВ УМВСУ в Тернопільській області Мазником В.А. та начальником Гусятинського РВ УМВСУ в Тернопільській області Демчаном О.В.
Однак, Підволочиський районний суд, подавши Ухвалу в обласну прокуратуру, отримав постанову про закриття кримінального провадження внесеного до ЄРДР за № 420152100000000071 від 29.04.2015 року винесену старшим слідчим слідчого відділу прокуратури Тернопільської області радником юстиції Клебаном О.Я. 19 червня 2015 року, в якій слідчий зазначив, що у кримінальному провадженні були допитані начальник СКР Гусятинського РВ УМВСУ в Тернопільській області Зігрій Я.І. та о/у СКР Гусятинського РВ УМВСУ в Тернопільській області Мазник В.А.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безвідповідальність медиків у запорізькій лікарні

Зазначені працівники міліції у своїх показах вказали на те, що будь-якого фізичного чи психологічного тиску по відношенню до мого сина не застосовували, а також із ним в період часу із 24.10.2014 року по 29.10.2014 року не зустрічалися. Окрім цього, Зігрій Я.І. та Мазник В.А. заявили, що участі в слідчих діях у кримінальному провадженні за підозрою Ензовіта П.В. за ст. 115 КК України не брали.
Проте, вищевказані покази начальника СКР Гусятинського РВ УМВСУ в Тернопільській області Зігрія Я.І. та о/у СКР Гусятинського РВ УМВСУ в Тернопільській області Мазника В.А. суперечать показам які надав т.в.о. першого заступника начальника відділу – начальник СВ Гусятинського РВ УМВСУ в Тернопільській області Коновалюк В.В. допитаний в якості свідка під час судового розгляду кримінального провадження № 12014210070000351 внесеного в ЄРДР 27.10.2014 року.
Так, свідок Коновалюк В.В. під час його допиту в судовому засіданні із розгляду кримінального провадження № 12014210070000351 внесеного в ЄРДР 27.10.2014 року заявив, що ввечері 27 жовтня 2014 року коли він увійшов в службовий кабінет СКР Гусятинського РВ УМВСУ в Тернопільській області то побачив там мого сина та ще двох працівників СКР Гусятинського РВ УМВСУ в Тернопільській області, одним з яких був саме Мазник В.А. Окрім цього, свідок Коновалюк В.В. підтвердив той факт, що так звану «явку з повинною» Ензовіт П.В. писав без участі захисника та в присутності згаданих вище працівників СКР Гусятинського РВ УМВСУ в Тернопільській області.

Хочу також звернути увагу на те, що в протоколі № 157 медичного освідчення для встановлення факту вживання алкоголю і стану сп’яніння від 27.10.2014 року зазначено, що Ензовіта П.В. направив на освідчення саме Мазник В.А. Окрім цього, як вбачається із протоколу проведення слідчого експерименту від 29 жовтня 2014 року участь в слідчому експерименті окрім мого сина приймав о/у СКР Гусятинського РВ УМВСУ в Тернопільській області Мазник В.А., про що свідчить його підпис під зазначеним протоколом проведення слідчого експерименту.
По-друге: під час судового розгляду кримінального провадження № 12014210070000351 внесеного в ЄРДР 27.10.2014 року мій син неодноразово згадував про те, що коли його 27 жовтня 2014 року працівники СКР Гусятинського РВ УМВСУ в Тернопільській області Зігрій Я.І. та Мазник В.А. саджали в автомобіль ВАЗ темного кольору щоб вивезти в ліс їх бачив та спілкувався із даними працівниками міліції («запитав куди вони його везуть») заступник прокурора прокуратури Гусятинського району Миколаїв І.В. Також, слід додати, що Миколаїв І.В. протягом усього судового процесу зазначений факт його розмови 27 жовтня 2014 року із працівниками СКР Гусятинського РВ УМВСУ в Тернопільській області Зігрієм Я.І. та Мазником В.А. не спростовував. Окрім цього, коли мій син 20.02.2015 року звернувся в прокуратуру Гусятинського району із скаргою від 19.02.2015 року про те, що його в камері райвідділу в смт. Гусятин побив начальник міліції Демчан О.В., прокурор Миколаїв І.В. запевнив його захисника адвоката Аламбець Н.М., що він особисто в той же день піде в райвідділ та витребує записи з камер відео спостереження – але, не зробив цього і в результаті відеозаписи дивним чином стерлися.

У зв’язку із вищевикладеним, виникає цілком логічне та справедливе запитання: для чого людям, які не скоювали правопорушення обманювати слідчого та вказувати на те, що їх взагалі не було на місці події, коли факт їх присутності може бути підтверджений свідченнями, як мінімум двох осіб (т.в.о. першого заступника начальника відділу – начальником СВ Гусятинського РВ УМВСУ в Тернопільській області Коновалюком В.В. та заступником прокурора прокуратури Гусятинського району Миколаївом І.В.) та письмовими доказами?!

Шановні кореспонденти, скажіть будь-ласка, у якій ще країні, сторона обвинувачення не зацікавлена в явці основного свідка, в даному разі – Якимця Р.І. та відмовилася від його виклику в суд? В якій ще державі, прокурор дозволяє собі не з’явитися на проголошення обвинуваченим останнього слова та вироку? І чи не свідчить це про домовленість між судом та прокуратурою?

І після цього, зробивши недостатньо для з’ясування правди, прокурор вимагає для мого особливо суворого покарання за злочин якого він не вчиняв!
На практиці ми зустрічаємось із принципом: «Чим жахливіший злочин, тим менше потрібно доказів, щоб засудити», – керівним правилом інквізиції. Ця помилка згубила вже багато невинних людей, а також допоможіть покарати перевертнів в погонах, які будують кар’єру на тортурах та брехні. прошу Вас, як мати незаконно засудженої дитини, чиє серце спрагле правди та справедливості, пролийте світло на темні обставини слідства та судового процесу по даній справі, а також допоможіть покарати перевертнів в погонах, які будують кар’єру на тортурах та брехні. “

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК