Всі скаргиДержавні органиПравоохоронці не реагують на численні крадіжки

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Анатолій, він переконує, що його будинок вкотре обкрадають, а правоохоронці ніяк на це не реагують.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Що робить і як жити ???
У 2011 році захворів і тривалий час перебував на стаціонарному лікуванні в обласній лікарні. Будинок повністю обікрали, викрали всі цінні речі, інструмент, електроприлади, радіоапаратуру, запчастини та інше майно, що роками наживалося мною і моїми батьками. Так звані «працівники» мені брехали, що шукають, а на справді написали відмову за малозначущістю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Студентам на заочному не видають проїзні»

З 2011 року я часто перебуваю на стаціонарному лікуванні, а мій будинок постійно обкрадають; останнім часом, бачачи, що «правоохоронцям» це малозначуще, просто внаглу. Навіть коли я знаю, хто скоїв крадіжку, неможливо добитися від «працівників», щоб розібрались. Вони захищають лише «панів» різного роду олігархів, бюрократів, можновладців із мілліардними статками та самих себе. Прості малозахищені люди для них малозначущі.

Остання крадіжка в мене була скоєна в ніч з 12 на 13 вересня 2015р. На моє звернення «працівники» відповіли, що заяву передано дільничному інспектору. Ніхто навіть не оглянув місце крадіжки.

Що мені робить, куди звертатися і як жити далі?

З повагою, Анатолій Бакай, Чорнобаївський р-р, Черкаська обл”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!