Всі скаргиГоловнеТовари та послугиПрацівники “Нової пошти” загубили телефон Iphone 7

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Юрій, який скаржиться на відому усім компанію, яка, як він стверджу, загубила його дорогий телефон і таких випадків він нарахував сотні. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Працівники Нової пошти загубили мій телефон Iphone 7 оголошеною вартістю 11 750грн., апарат був застрахованний та відправлений мною в інше місто на ім’я мого друга.

Наступного дня я отримав повідомлення від НП, що мій телефон отримано, зв`язавшись з товаришем, той повідомив, що телефон не отримував, так як ще не звільнився та знаходиться в іншому місті по роботі у Хмельницькому (300 км від Києва, куди було надіслано мій телефон).

В наслідок чого мною була написана претензія (скарга) у відділенні ТОВ”Нова пошта”, у відповідь на мою скаргу юристи повідомили, що мій друг отримав відправлення по пластиковому паспорту, підкреслюю:”По пластиковому паспорту”, хоча він такого паспорту немає по сьогоднішній день.

Всі мої прохання отримати докази, які будуть вказувати, що дійсно отримав справжній отримувач, а не стороння особа – ІГНОРУВАЛИСЬ

Документи, які я просив до ознайомлення: підписана квитанція на отримання, серія та номер паспорта отримувача у чеку, фото або відео записи з камер спостереження, будь-що. Нічого з доказів отримання компанія “Нова пошта” мені не надала, у поверненні коштів за втрачений телефон сумою 11750грн- ВІДМОВЛЕНО.

Пізніше я дізнався що таких ситуацій з Новою поштою як у мене не одна сотня. Відео де я прошу віддати моє відправлення та викликаю поліцію додаю”, – написав він. Контакти після відео.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!