Всі скаргиПрацівники Державної виконавчої служби відбирають у людей їхні машини

Лист від читача: “Мене преслідують, погрожують і відбирають автомобіль”…

До “Електронної книги скарг України” написала Олена. Вона переконує співробітник виконавчої служби Києво-Святошинского району Євко Ігор Володимирович – безкарно працює і відбирає чуже майно.

Контакти для журналістів:

Олена запевняє, що у неї є ще й відео, яке знадобиться для журналістів. Ось, що вона пише:

“Я ехала в своем автомобиле в селе Вита-Почтовая Киево-Свят. р-на. за мной гналась машина ГАИ и требовала остановиться. Причина задержки объяснена не была, потребовали документы и конфисковали техпаспорт. Затем мне сказали, что моя машина в розыске и меня не отпустят”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Моментальний кредит: найпопулярніша афера року

Хоча у Олени є документ, що підтверджує, на момент, коли її затримали співробітники ДАІ її машина не була в розшуку. ” После этого подъехал представитель исполнит. комиссии и подъехал Стельмащук, от имени которого действовал исполнитель. Они заблокировали мою машину спереди и сзади и не давали выехать 2-е суток.

Ночью вызвали ГАИ для того, чтобы я вышла из машины для дачи показаний и в этот момент их человек оттолкнул меня, ворвался в машину, выхватил ключи, но я пыталась препятствовать, началась драка. Затем приехала милиция, оцепила местность, нам было зачитано решение суда и через 2 минуты началось выбивание стекол битой, мой муж получил травму, его забрала скорая”.

Все, що описано вище, є зафільмоване на відео. Олена хоче висвітлити цю ситуацію і просить допомоги у ЗМІ.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!