Всі скаргиДержавні органиФінансиПрацівникам ПАТ “Черкасиобленерго” вже майже рік не платять зарплатню

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Сергій, він стверджує, що колектив підприємства ПАТ “Черкасиобленерго” вже майже рік працює без зарплатні .

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Доброго дня! Почнемо з того, що є така установа як НКРЕКП (НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ). На початку року нею був встановлений для нашої організації, так званий, нульовий алгоритм. В його основі лежить процес перерахування усіх коштів, які заробило підприємство на рахунок постачальника електроенергії, себто ДП “Енергоринок”.

У минулому Головою правління ПАТ “ЧОЕ” була Світлана Кузьмінська, яка спільними схемами з керівництвом іншого великого підприємства Черкас ПАТ”Азот”, а що головне – найбільшим споживачем електроенергії нашої області, вивели з “Черкасиобленерго” виличезну кількість грошей і, відповідно, занурили підприємство у борги!

Точними цифрами оперувати не можу, але ПАТ “ЧОЕ” винне ДП “Енергоринок” близько 600 млн. гривень, в той час як ПАТ”Азот” винен ПАТ “ЧОЕ” близько 1.7 млрд гривень! Таким чином, “Азот” винен “Черкасиобленерго”, а ми винні “Енергоринку”!

У мене, а також одночасно і у чотирьохтисячного колективу підприємства ПАТ “Черкасиобленерго” вже майже рік немає заробітньої плати!

Зарплатню нам перестали платити ще з січня місяця але все ж вдалося домовитись з НКРЕКП та “Азотом” – частина поточної заборгованості пішла нам для погашення 6-ти місячної заборгованості, Ситуація знову повторюється. Ми не отримували зарплатню вже більше 3-ох місяців! ПАТ “ЧОЕ” на 70% у власності Держмайна, 30% належить акціонерам. Фактично, це держпідприємство!

Наразі склалася така ситуація, що ПАТ “ЧОЕ”, “Енергоринок” та “Азот” підписали договір на реструктиризацію наших боргів між собою, як того і вимагала НКРЕКП для зняття нульового алгоритму для нашого підприємства. Але що найцікавіше – НКРЕКП не може ужити ніяких заходів, доки не збереться повний кворум. Наразі в комісія складається з трьох осіб, а повинно бути, як мінімум, п’ятеро!

Вища влада в Україні не бачить або не хоче бачити проблему, яка виникла! Подібне чекає і “Запоріжжяобленерго”. Допоможіть, будь ласка! Область на грані  колапсу!, – написав наш читач Сергій.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!