ІншеВсі скаргиПрацівник охоронної фірми побив молодика

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач, котрий переконує, що став свідком невідповідної поведінки представника охоронно-юридичної фірми. За словами читача той навмисно наніс тілесні ушкодження юнакові без будь-якої адекватної причини.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“4 працівники ПП «Юніма», з 04 на 05 лютого 2016 року, прибули на черговому автомобілі ВАЗ, д.н.з. ВС9923АО, на виклик у «караоке-клуб «888» (м. Львів, площа Данила Галицького, 1), щоб розборонити суперечку 2-х молодиків, проте повідомили, що вмішуватись у їхні стосунки не мають права. Але, попри все, працівник Коваль Олег Миколайович, 25.10.1972 р.н., перед самим приїздом патруля поліції, ні за що, ні про що, вдарив (здійснив провокаційну підставу) ні в чому не винного юнака, який стояв осторонь, своєю рукою йому в лице.

Юнак спитався Коваля О.М., що це за хуліганські дії з його боку, та повідомив, що це є перевищення і зловживання службовим становищем під час виконання службових обов’язків. На що Коваль О.М. його ще раз вдарив рукою в лице та сказав, що так вчили їх робити «мєнти», щоб показати свою службову перевагу над простими людьми. Зранку, близько 09 год. 05 лютого 2016 року, Коваль О.М. не вибачився перед зазначеним юнаком, який прибув в офіс охоронно-юридичної фірми ПП «Юніма» (м. Львів, вул. Плугова, 2, оф. 111-1; керівник – Монець Василь Якович; тел. – (032)224-86-93; 067-674-48-10), щоб повідомити керівництво фірми про протиправні дії працівника Коваля О.М. (можна провести судово-медичну експертизу, так як є сліди побоїв на лиці і велика гематома на тілі).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Усі справи відповідача розглядають ті самі судді

Керівництва на робочому місці не виявилось, а Коваль О.М. повідомив, що вперше бачить цього юнака. Потім Коваль О.М. сказав, що можна приїхати до нього додому (адреса – м. Львів, вул. Журавлина, б. 7а, кв.1) та віддати йому здачу, вдаривши в лице, або поламати пальці руки, якою він бив юнака, або написати на нього заяву в поліцію. Але після цього він піднімить якусь всю «братву» на ноги та поб’є або посадить всіх, хто його, ніби-то, образить. Юнак хоче звернутись на всі сайти правоохоронних органів та ЗМІ, щоб довести свою правоту та покарати правопорушника Коваля О.М. Може після очищення влади та правоохоронних органів, візьмуться за очищення охоронно-юридичних фірм від «неправильних працівників».

Р.S. Розшукано одного із молодиків суперечки в «клубі 888». Коваль О.М. його неушкодженого відвів до патруля поліції, а додому він на таксі повернувся дуже побитим (є сильні гематоми на лиці та голові). Значить по дорозі Коваль О.М. міг його побити, а поліцейський патруль не міг за це брати на себе відповідальність, тому не доправив цього молодика у райвідділ. Молодик ще не готовий давати свідчення. До речі, працівник Коваль О.М. все сам про себе (всі особисті дані) розповів добровільно (тобто, що хочу, то й говорю), так як, з його слів, не велося ніякого документування його розмови з вищевказаним юнаком.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!