Всі скаргиДержавні органиПрацівник міліції наймає «підставних» злочинців

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач із Чорнобаївського району, він переконує, що працівник міліції обіцяє грошові винагороди за прикидання злочинцем.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Добрий день, якщо він Вам добрий. Звертаюсь до Вас із проханням навести порядок у Чорнобаївському районі. У нас є в Чорнобаївському райвідділі міліції такий працівник, як пан Яременко Олег. Натуральний бандит у погонах.

За Януковича мене «нагородив» гранатою, мого знайомого – патронами, за це обіцяв грошову винагороду, начебто йому треба викрити пару людей із боєприпасами.

Замість обіцяної винагороди мене під вечір приїхали, забрали, а мій будинок обікрали Ваші доблесні міліціянти, бандити в погонах. Під час Майдану міліціянт на пару місяців заспокоївся, а зараз шукає чергову жертву: одному моєму знайомому нещодавно пропонував жменю патронів. І це вже за пана Порошенка!” 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!