ІншеВсі скаргиПотяг Ужгород-Київ окуповують таргани

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Ірина, вона переконує, що в купе потяга №100 Чоп-Київ неможливо було їхати через навалу тарганів.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день! Ми мали нагоду проїхатися потягом №100 з Чопу до Києва. Квитки були на 22/09/2015. Сіли на потяг о 17 годині, ще було світло, нічого незвичного не запримітили.

Але як трохи почало темніти, жінка з сусіднього купе почала кричати про тарганів. Ми оглянулися і помітили, що до нас теж біжить тарган, як потім побачили, і не один. Вони повилазили десятками, а то і більше: від дуже дрібних до здоровенних. Вони були повсюди: на стелі, стінах, підлозі, постілі.

Ми звернулися до провідника зі скаргою. Спочатку він не вірив, казав, що такого не може бути. Прийшлось назбирати йому цілу купу тарганів для доказу. За таких обставин провідник намагався щось пояснити, що ніби немає вільних вагонів, і вони змушені їздити в таких. Але питання: як же Санітарно-Епідеміологічна станція дає дозвіл на відправку такого вагону.

Незабаром прийшов і начальник потягу, також нічого конкретного не пояснив і пішов. Уже темніло, хотілося відпочивати, але ми з подругою стояли в проході, оскільки лягти чи сісти було бридко і неприємно. Нас таких незадоволених було 2 купе. Всі інші люди мене здивували, вони спали, і по ним повзали таргани, і їм було все рівно.

Після наступного прохання зайти начальника потягу – він переселив нас в інші вагони, де були вільні місця. Ми зраділи, нарешті зможемо хоч полежати, бо після такого стресу навряд чи вийде поспати. Не пройшло і 20 хвилин, як ми в новому вагоні побачили таргана. А потім ще штук 100 точно. Знову стоїмо в проході. Новий провідник незадоволений, каже, що ми придумали. Прийшлось назбирати і йому купу тарганів для доказу. Але він навіть не захотів підійти подивитись, бо і сам мабуть знав про таку живність у своєму вагоні.

Ось такий жах і безсонна ніч. Другий день не можу оговтатися. Ми заплатила за квитки і за постіль і, як мінімум, маєм право їхати в чистоті, а не в повній антисанітарії.

Підкажіть, будь ласка, куди можна поскаржитись на такі порушення санітарного стану вагонів потягу, куди звертатись? Хотілося б наступного разу, подорожуючи потягом, не зустрічати подібних гостей”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!