Всі скаргиГоловнеЖКГПослуг немає, квитанції є: мешканці Києва скаржаться на водопостачання та водовідведення

Житель Бориспільського району Київської області звернувся від імені мешканців кількох будинків по вулиці Заводській, що в селі Мартусівка. За його словами, там не надають послуги водопостачання та водовідведення вже 1,5 місяця, однак квитанції на оплату за них приходять.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Я, звертаюсь до Вас від мешканців села Мартусівка Бориспільського р-ну Київської обл., які проживають в багатоповерхових будинках по вулиці Заводській буд. 7, буд. 9, буд. 10, зі скаргою на Державне підприємство „Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України(№119)”, що знаходиться на території Державної установи „Бориспільської виправної колонії (№119)”.

Дане Державне підприємство згідно з договорами надає послуги водопостачання та водовідведення, за що мешканці справно платять. У цьому році договори не були надані підприємством на надання послуг, але книжки-квитанції були видані.

Дане Державне підприєвство послуги водопостачання та водовідведення вже як півтора місяця не надає в повній мірі або геть відсутні. Спочатку було повністтю відсутнє водовідведення, а тепер відсутнє водопостачання на третіх і четвертих поверхах будинків (на перших двох поверхах тиск геть слабкий). Про ці неоднократні порушення писались скарги на ці установи. Скарги були проігноровано. Також було надіслано листа з проханням посприяти в вирішенні питання в Адміністрацію Президента, які в відповіді надали пораду звернутись в компетентний орган Міністерство Юстиції.

Від МЮ віповіді так і не отримали. Дані будинки раніше були на балансі утримання цими установами. Зараз будинки 7 і 10 незрозуміло на чийому балансі, будинок 9 на балансі цих установ.

№1820 (Осадчий В.А..)

Прошу Вас посприяти в вирішенні питання, що до надання послуг Державним підприємством „Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України  (№119)”, а саме повністю відновити водопостачання та водовідведення згідно з Законом України “Про питну воду”, питне водопостачання та водовідведення”, – написав Вадим Осадчий до “Електронної книги скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!