Всі скаргиДержавні органиПорушення суддівської етики

До “Електронної книги скарг України” написав читач Іван, який переконує, що суддя міськсуду ставиться до нього упереджено та грубо порушує правила суддівської етики.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Скарга щодо неправімірної поведінки судді Волкової Олени Іванівни Южноукраїнського міського суду справа № 486 /1870/15-ц від 28.10.2015 року про зменшення розміру аліментів. Суддя Волкова О.І. протягом шести судових засідань не розпочала розгляд справи, мотивуючи неявкою одного з відповідачів Малянової Яни Олександрівни спираючись на ст.6″ Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод”. Згідно ст.83 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” Волкова О.І.під час засідань систематично та грубо порушує правила суддівської етики (ставиться упереджено до мене як позивача, на початку судового засідання не має жодної інформації про явку відповідачів, переходить на особисті образи).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мобільний оператор не може допомогти користувачам

Суддя не вживає заходів щодо розгляду справи протягом встановленого законом строку. 14.12.2015 року після судового засідання суддя Волкова О.І. змусила мене написати об’яву до газети про розшук відповідача, хоча всі учасники процесу знають місце знаходження Малянової Я.О., для того щоб 25.12.2015 року розглянути справу, але приїхавши до суду 25.12.2015року о 8 год.30 хв. мені повідомили,що суддя Волкова О.І. з 21.12.2015 року по 21.12.2016 року перебуває в нарадчій кімнаті по розгляду кримінальної справи.

Я, Малянов І.І. не був попереджений заздалегідь про перенос розгляду справи згідно з вимогами Цивільно Процесуального Кодексу України. Такі дії я розцінюю, як свідоме затягування справи і прошу Вищу кваліфікаційну комісію суддів України про притягнення судді Волкової Олени Іванівни до дисциплінарної відповідальності. Всі відомості,подані у цій заяві є правдивими, і я обізнаний у тому, що у випадку поширення мною неправдивої інформаціїnя можу бути притягнутим до встановленої законом відповідальності. 25.12.2015 року. Малянов І.І.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!