Всі скаргиЖКГФінансиПорошенко позбавляє пільг на сплату ЖКХ

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що нові закони позбавляють гарантованих Конституцією прав найбільш незахищені верстви населення.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Шановний пане Президенте!

Згідно ст. 1 Конституції України Україна є суверенною і незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою. Ст. 22 Конституції проголошує, що Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані.

При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

Як же Ви позбавили пільг при оплаті послуг ЖКХ учасників і дітей війни? Тобто найбільш незахищені верстви населення, які кували Перемогу у війні, у промисловості і у сільському господарстві? Підписанням цього антиконституційного закону Ви підриваєте свій авторитет у громадян!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!