ІншеВсі скаргиПопри нестачу вугілля в Україні, шахти закривають

Лист від шахтаря, який пише про повальні скорочення і незрозуміле закраття шахт і невиплату зарплат.

До “Електронної книги скарг України” написала сім’я Поповичів. Для журналістів є контакт.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

“На шахті 1 м.Нововолинськ Волинської обл. порушуються права гірників. Директор, пан Онопрієнко скоротив штат працівників, а тим , що залишилися повідомив, що шахта працюватиме до червня 2015 року, а далі іде під закриття. Дивно виходить, у нас нестача вугілля – ми купуємо його хтозна-де, а свої шахти закриваємо…Дивно . Чи не так?

А ще 26 грудня 2014 р, директор повідомив, що зарплати за листопад-грудень 2014 року не буде, бо її заморозив уряд. У мене двоє діток, ми живемо на зарплату чоловіка, як мені бути дальше,не знаю. ахтарі вийшли на мітинг, але під загрозою звільнення змушені були припинити його.

А 28. 12.2014 шахтарі знову вийшли на акцію протесту, перекриви трасу на Львів. Люди в відчаї і не знають, як звернути Вашу увагу на цей БЄСПРЄДЄЛ. Гаранте ми обирали Вас з надією на порядок. Надіюся на Вашу допомогу. З повагою сім’я Поповичів”.

КОНТАКТ ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!