Всі скаргиПопулярнеПоплічники партії «Батьківщина» відбирають музей для Київського патріархату

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написали наші читачі з Чернігівщини. Їхній музей на території УПЦ Московського патріархату. Тож активісти вирішили відібрати все і передати Київському. Забувши про музей і його історичну цінність.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

“Допоможіть зберегти музей історії ткацтва Чернігівщини в Козельці!

Козелецький музей історії ткацтва Чернігівщини створений в 1988 р. За ці роки працівниками музею зібрані експонати по всій Чернігівщині.

Вони відносяться до Державного музейного фонду України. Це колекції українського старовинного та сучасного ткацтва, рушників, солом’яників, національного українського одягу, побутових речей з дерева та металу, задимленої кераміки та багато іншого.
5-6 років на рік в музеї проводяться персональні виставки робіт не тільки місцевих художників та народних умільців, а й з інших міст України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Що не зробиш, заради грошей: чиновники Красиліва віддали річку в оренду і вкопали паркан

Постійними відвідувачами музею є учні шкіл селища та району, місцевого технікуму та дитячих садочків. З ними проводяться різноманітні народознавчі заходи та уроки, екскурсії по музею та селищу.
смт. Козелець знаходиться в дуже зручному розташуванні для проїжджих туристів, а саме на міжнародній трасі.

Працівники музею проводять екскурсії не тільки по музею, а й по Собору Різдва Богородиці, Полковій канцелярії, садибі «Покорщина», Свято-Георгіївському монастирю в с.Данівка.

Але, проблема в тому, що музей знаходиться в приміщенні Вознесенської церкви (УПЦ Московського патріархату).

І ось невелика група людей (біля 10 чоловік) на чолі з головою районної організації ВО «Батьківщина» Мачачою Г.С. вирішили забрати це приміщення для церкви Київського патріархату.

До речі, в Козельці розпочато будівництво церкви УПЦ Київського патріархату і проходять богослужіння в трьох діючих церквах Московського патріархату.

Для невеликої кількості населення, що проживає в Козельці і ходить до храмів, церков достатньо.
А осередок культури, тобто музей, який пропагує та зберігає українські традиції та звичаї, виховує у дітей патріотизм, один-єдиний, і той хочуть знищити.

Козельчанам стало відомо, як районне керівництво хоче вирішити це питання. Заступник Козелецької РДА з гуманітарних питань, який повинен в першу чергу захищати і зберегти в районному центрі Козелецький музей, є Севастьян А.А. (житель м.Остер).

Він прислуховується не до працівників культури, керівником яких він є, а до невеликої кількості людей, які хочуть виселити музей невідомо куди. Севастьяном А.А. запропоновано перевезти експонати музею в декілька кімнат в Будинок культури в м.Остер, тобто їх складувати. А це означає, що музей буде знищено.

Виникає питання: невже в райцентрі Козелець не знайдеться приміщення для музею, щоб учні, студенти, жителі Козельця, туристи змогли відвідувати музей?

Навіть, якби в м.Остер знайшлося приміщення для нормальної повноцінної роботи музею, а не декілька кімнат, щоб просто звалити експонати, то в Острі працює краєзнавчий музей, це просто ганьба, це не патріотично!

Чому ніхто не враховує інтереси тих козельчан ( дітей, учнів, студентів), гостей селища, які цікавляться прекрасним, які хочуть зберегти осередок культури саме в райцентрі?

На даний час існує два виходи для повноцінного функціонування музею:
1. Залишити музей в приміщенні Вознесенської церкви.
2. Знайти в смт Козелець приміщення для музею і його повноцінної роботи.
Просим Вас допомогти зберегти музей!

З Повагою, жителі смт Козелець Чернігівської обл”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК