Всі скаргиПолтавський ліс під загрозою винищення

До «Електронної книги скарг України» написали наші читачі з Полтавської області і запевняють, що цінні дерева просто винищують.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

Контакт для журналістів: 

“Код ЄДРПОУ 38803683, місце знаходження, 36011, Полтавська область, м. Полтава, вул. Пушкіна, 16,

Громадська організація “Регіональний народний контроль”  терміново звертається у відкритому листі з проханням допомогти зупинити несанкціоновану вирубку порід цінних дерев (дубів яким вік біля 70 років) на теріторії Полтавської області у Шишацькому районні через оприлюднення виявлених фактів злочинної вирубки лісофонду, в тому числі лісопосадках Кавердинобалківської та Великоперевізької сільських рад.

Громадсьмими інспекторами 13 лютого 2015 року було заактовано хижацьку вирубку. Матеріали актування направленні до провоохоронних органів.

Шишацьким РВ УМВС України у Полтавській області відкрито досудове розслідування, але незважаючи на це продовжується безкарно несанкціонована вирубка цінної породи дерева, як дуб.

16 червня на площі довжиною 750 м, по ширині 12 м. вирублено без будь-якого дозволу чисельна кількість дубів. (за отриманою інформація від місцевих мешканців, вирубка здійснена представниками Диканьського райгазу, які обслуговують газову трубу що проходить поряд із лісопосадкою, спиляні дерева вивозяться та розпилюються на дошку) ГО “Регіональним народним контролем” надсилались листи до КМ України, Прокуратури Полтавської області, УМВС України у Полтавській області, Голові Полтавської ОДА, Голові Шишацької РДА та фотографії насідків вирубки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Як обрати найзручніший додаток для смартфона

Зазначені звернення громадськості остаються без належного реагування. Ситуацію, яка склалася у Шишацькому районі по незаконним вирубкам вісвітлювалася у місцевій районній газеті “Сільське життя”.

Остання замітка була зроблена у Полтавській обласній газеті “Село Полтавське” від 18 червня 2015 року із відкритим зверненням до керівництва області, правоохоронних органів, керівництва Шишацького району із запитанням: хто санкціонує подібне хижацтво?

Державі задаються збитки на міліони гривень, потерпає екологія і начебто ніхто цього не бачить! Просимо відреагувати на наше звернення, надіслати кореспондента для проведення журналіського росслідування, висвітлити бездіяльність профільних міністерств та представників державної виконавчої влади на всю України.

Може у такий спосіб спільно з вами ми зупинемо хижацьке знищення екосистеми та лісового фонду на теренах нашої Батьківщини!

Додаток: акти обстеження від 13 лютого та 16 червня 2015 року незаконних вирубок, лист до КМ України, Полтавської ОДА, Шишацької РДА, лист Шишацької РДА від 12.06.15, лист Полтавського обласного управління лісного та мисливського господарства від 12.05.15, фотографії весняної та літньої вирубки.

Голова правлінняn ГО “Регіональний народний контроль” Куриленко В.М.

Р/р 2600616284 ПАТ «Полтава Банк», Код ЄДРПОУ 38803683, МФО 331489 м. Полтава, вул. Паризької Комуни, 40А”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК