Всі скаргиНаші новиниПоловина європейців заявила про очікування референдумів в разі виходу Великобританії з ЄС

Близько половини опитаних європейців впевнені в проведенні референдумів іншими країнами ЄС в разі виходу Великобританії зі складу блоку. Про це свідчать дані дослідження Ipsos-MORI, повідомляє Reuters.

Такої думки дійшли 48% опитаних у восьми великих державах Євросоюзу – Бельгії, Франції, Німеччини, Угорщини, Італії, Польщі, Іспанії та Швеції. Не менш 49% опитаних вважають, що жителі Великобританії виступлять за вихід країни з ЄС. Якщо цей сценарій збудеться, то 51% учасників опитування впевнені, що це зашкодить економіці блоку, а 36% респондентів – економіці Великобританії.

За проведення аналогічних британському референдуму висловилися 45% опитаних. Так, 48% італійців готові проголосувати за вихід зі складу ЄС. У Польщі, навпаки, бажаючих вивести їхню країну з блоку мінімально (22%).

Референдум щодо членства Великобританії в Євросоюзі відбудеться 23 червня 2016 року. Прем’єр-міністр Девід Кемерон буде вести кампанію за збереження країни в блоці, хоча раніше виступав за вихід з ЄС. У свою чергу, Кемерон домігся для Великобританії особливого статусу: зокрема, держава отримає право на скорочення допомоги та пільг для іноземних мігрантів та право по-своєму трактувати політичні рішення Євросоюзу.

За даними попередніх опитувань, за вихід країни з ЄС голосує більша кількість громадян.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!