ІншеВсі скаргиГоловнеПоліція та суди не допомагають: на Дніпропетровщині скаржаться на ремонтників-шахраїв

Обіцяють знижки, а насправді – беруть задаток за роботу і не повертають його. Житель Дніпропетровщини поскаржився на шахраїв, які роблять ремонт. Каже: крім задатку, вони вимагають ще й повну суму до виконання ремонтних робіт. Кілька людей, каже чоловік, з цією компанією вже судилися, однак справу програли.

ОСЬ ТЕКСТ СКАРГИ:

“Обережно!

На Дніпропетровщині орудує шахрай ФОП Жуков. Пишуть в об’явках про теплі кредити (яких держава вже 3 місяці як у відділеннях Ощадбанку не фінансує), знижки (пенсіонерам, інвалідам, УБД, чорнобильцям), а самі в єдиному реєстрі навіть не можуть вікна і балкони встановлювати (фінансова установа і все).

До людей приходять, беруть задаток і поки людина не внесе всю суму – ніяких ремонтних дій не проводять. На прохання віддати задаток беруть 15% неустойку. Хоча навіть демонтаж не зробили балкону. Я дав задаток 5000грн. А мені повертають 800 грн. Конвертаціонний центр цілий.

Ходять по хаткам з терміналами і зразу по завищеним не менше, аніж у 1.5 раза чи 2 цінам ошукують людей. Реєстрація фірми у м.Лисичанськ. І вони такою схемою нікопольчан, марганчан, криворожан, покровчан, тепер нас ошукують.

Якщо Ви робите тільки за 100% предоплату, то чому берете задаток? На що вони мені відповідають: щоб ви не відмовилися. Так і не зробивши нічого, не повертають задаток. Заяви в поліцію – без толку (бо доказати громадянсько-правові відносини дуже важко навіть в суді), двох стареньких жінок довели невиплатою задатків до інфарктів (одна одинока пенсіонерка навіть померла, не дочекавшись своїх кровних грошей).

Писав, заказним письмом передавав. Більше місяця навіть слідчий не зателефонував. Одну знайому Світлану ошукали цей ФОП Жуков Олексій на 12 500 грн. Вона навіть з п’ятьма потерпілими до суду дойшла і тричі програла. Ось фото шахраїв і їх об’явок по місту при чому – усьому.

Кого ще ошукали, дзвоність мені, будемо писати колективну скаргу до прокуратури, президента тощо. Ось телефон ФОП Жукова +380 99 018 4476  в договорі не прописано ніде. Вдумайтеся тільки: 3 роки людина обманює людей, а його ще досі не покарано! В якій ми країні живемо?

Будь ласка, постіть це повідомлення на всю Україну. Треба афериста відправити за грати. Бо наступними можливо із ошуканих людей будете самі Ви. Додаю фото шахраїв від ФОП Жуков Олексій.

Меру писав свого міста, а він прочитав і тільки. Є телефон жінки, яку 2 роки назад цей ФОП Жуков Олексій з Лисичанська обманув на 12 500 грн. Вона віддала 18 000 грн по договору, привезли раму, кинули на балконі – і все.

Вона з п`ятьма потерпілими навіть судилася. Справу не виграла. Так, я інвалід 3-ї групи з дитинства. У мене електрокардіостімулятор, жінка – з двома неповнолітніми дітьми в декреті. А вони мені неустойку 15% так нічого не зробили. І свідки є”, – написав Микола Сазанович до “Електронної книги скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!