Всі скаргиДержавні органиПоліція Луцька не може знайти викрадений телефон в дитячому класі

До “Електронної книги скарг України” напсав наш читач, який скаржиться на роботу реформованих поліцейських. Вже вдруге в одній і тій же сім’ї – ні копи, ні міліціянти не змоги знайти крадений телефон. Чому? Причини у скарзі. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“У Волинській області (зокрема у м. Луцьку), де я проживаю, поліція не шукає викрадені мобільні телефони? Кілька років тому я подавав заяву у міський відділ міліції про викрадення телефону Simens C 75.

Його так і не знайшли. Пояснення було просте: дешеві телефони не шукаємо.

Минулого року ми з дружиною подали заяву про викрадення мобільного сенсорного телефона нашої дочки. Телефон був викрадений у приміщенні класу, де вона навчається.

Сторонніх людей там не було. Через деякий час у цьому ж класі скоєно ще одне викрадення телефону в однокласниці. Чому в інших областях шукають, а в нас ні? Технології ж дозволяють знайти навіть виключений телефон”, – написав він.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!