ІншеВсі скаргиТовари та послугиПоліція безсила проти автомобільного афериста

До “Електронної книги України” написала читачка Іванна, яка переповідає історію свого сина та стверджує, що аферист-автомеханік взяв з хлопця гроші за несправний автомобіль, не виконавши обіцянку відремонтувати його. Жінка обурена тим, що навіть визнавши свою провину аферист гроші повертати не збирається, а поліція ніяких засобів примусу застосувати не в силі.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Зі слів мого сина: Я вирішив купити автомобіль у Віктора Сивохіпа. Автомобіль був не справний, але так як Віктор автомеханік, у мене була з ним домовленість, що автомобіль буде на ходу і я дам кошти на ремонт цього автомобіля, які ми потім повинні були відмінусувати від загальної вартості авто. Я погодився, так як мене на це спонукав мій хороший знайомий (однокласник), до якого ввійшов в довіру аферист Сивохіп Віктор. Мій однокласник гарантував мені, що ніяких проблем не може бути, так як людина надійна і я на жаль йому повірив, навіть частину грошей на ремонт мій однокласник передавав власноруч. Другу частину я особисто передавав цій людині в руки – загальна сума 1500$.

Гроші давав під розписку, у якій Віктор (аферист) вказав, що машина буде готова за 2 тижні. Після того, як 2 тижні пройшли, Віктор попросив дати йому ще часу і відтягував справу ще 3 тижні та весь цей час у нього нібито складались так обставини, що він не міг зустрітись.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корупція та розкрадання у Броварському МВС

Виявилось, що він не вклав у машину ні копійки, я наказав йому повернути гроші, він хоч і кожного дня обіцяв, що гроші певерне, у нього завжди нібито складались так обставини що він не міг прийти на зустріч. Ця ситуація триває уже 3 місяці, міліція безсила, так як Віктор Сивохіп (аферист) у свідченнях визнав, що винен гроші і найблищим часом обіцяв повернути, тому підстав на арешт немає. Сам аферист приїхав у Дрогобич декілька років тому з Харківської області, м.Чугуєв.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК