ІншеВсі скаргиЖКГПоки спека б’є рекорди – Київ тоне у смітті

Олександр Ретивов поділився, що поки в Києві температура б’є рекорди, столиця потонула в смітті.

Ось його лист:

– Поки в Києві жара б’є температурні рекорди за останні 97 років, в свідомості киян точаться не менш вражаючи речі, хоча, справедливості ради мабуть варто зазначити, що друге одним лише Києвом насправді не обмежується. Дивна річ, але можливо поїздки по країнах Європи, а можливо і просто відкрилися очі на те, що відбувається навколо, та в мене ніби пелена злетіла з обличчя, оголивши тим самим мерзенну правду, яку я до того, як мабуть і багато хто з вас, просто не помічав.

Як приклад наведу чат Київської громади, який існує в одній із соціальних мереж, та нібито має за мету забезпечити комунікацію між мешканцями столиці з тим, щоб спільно вирішувати проблеми, які виникають у місті. Моєму подиву не було меж, коли приєднавшись до цього часу, я побачив з яким запалом та натхненням, всі обговорювали забіг Заленського у фонтані Маріуполя. Дивним чином присутні ігнорували навіть новини про ДТП, та про затримання якогось крадія, що поцупив там щось із авто.

Можливо тема і більш важлива, але коли я запропонував перемкнутися на ситуацію в місті, зокрема на гори сміття, які вже давно побили минулорічні рекорди Львова, та надав наглядні приклади у вигляді фото, почалися дуркуваті жарти та насмішки, а також, безумовно, не обійшлося і без ярликів по типу “зєлєнобот” та в тому дусі. Дивовижно, але я хоча і залишив той чат, проте він дійсно був для мене корисним, оскільки наглядно продемонстрував мені, яке насправді ставлення оточуючих мене людей, до тих проблем які вирішити можна і не складно, достатньо лише цього захотіти. Проте, люди не бажають цього помічати та надають перевагу жити по вуха у лайні, а замість того, щоб змінити це, вони охоче обговорюють політиків, біг у фонтані, та що завгодно включаючи Росію, аби тільки не помічати того, що коять самі.

Ось це, друзі, справжня трагедія, яка коїться не десь там на Донбасі, чи тим паче у Росії, а прямо тут у свідомості кожного, хто поводить себе як свиня, та не хоче змінитися. Росія можливо колись і відстане, Донбас можливо заспокоється, але свиня, що мешкає у голові рагуля, не подінеться нікуди. І ось саме на це, на мою думку, всім нам і треба спрямувати зусилля, бо ці питання окрім нас, не вирішить ніхто. Як виховати людину зі скотиняки – я не знаю, але я впевнений, що тільки громадський вплив та всебічний осуд, можуть щось змінити. Ні влада, ні політики, а саме ми з вами і кожен із нас. – написав Олександр Ретивов.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!