Всі скаргиТовари та послугиФінансиПоки чоловік був закордоном сім картка кілька разів «виходила в інтернет»

Михайло Сайка з Вінниці розповів “Електронній книзі скарг України” випадок як з його телефону знімали кошти поки від був закордоном.

Ось його лист:

 

– Вітаю. Хочу повідомити про випадок, який зі мною стався десь пів року тому. Користуючись карткою лайф, я отримав повідомлення, що можу безкоштовно замінити її у салоні зв´язку на картку з підтримкою 4G зв´язку. Після того, як я замінив картку, через деякий час я поїхав за кордон десь на 2 тижні. Звісно весь цей час мобільним зв´язком не користувався. По приїзду додому я виявив, що на мому рахунку був креди ~120 грн, хоча до поїздки було близько 200 грн. Поцікавившись у оператора, куди подівались кошти, отримав відповідь, що нова сім-карта для підтримання зв´язку декілька разів на тиждень виходила в інтернет для авторизації в мережі і за кожен раз з мене зтягувались 30 грн. Звісно мене про таку функцію ніхто не попереджував. Мене цікавить, чи законно з мене знімалися кошти і чи можливо ці дії розглядати як навмисне нав´язування послуг. Моє місто: Вінниця. Мій номер: +380734241881? – написав Михайло.

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!