ІншеВсі скаргиПоки чоловік був в АТО сусіди вкрали частину його двору

До “Електронної книги скарг України” написав читач. Чоловік переконує, що сусіди постйно знаходять привід аби поскаржитись на його господу. За його словами нещадавно ті навіть відібрали частину його землі. Чоловік упевнений, що усі скарги є безпідставними, а сусіди переслідують свої меркантильні інтереси.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Добрий вечір. Я Могіш В.П, учасник АТО, перебував на сході довгих 9 місяців, в червні цього року я демобілізовався, по приїзду додому на мене вже чекала скарга від сусідів в сільськураду а потім до суду.

А тепер розповім свою історію з початку: мій батько – учасник ліквідації Чорнобильської АС. В 2008 році він отримав від сільради житловий будинок, сільськогосподарську будівлю та прибудинкову територію. Після отримання всіх належних документів по згоді батька я з сімєю переїхав в цей будинок для проживання і зразу став кісткою в горлі своїм сусідам, які рахували цей будинок вже своїм. З того часу вони знаходять якісь безглузді причини, щоб на нас поскаржитись.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Винні у вбивстві уникнуть відповідальності

А тепер про сусідів. В свій час при розпаді колгоспу мої сусіди безпідставно отримали квартиру, в якій раніше проживали голови колгоспу, два трактори, земельні паї та більшість швейного обладнання зі швейного колгоспного цеху. Квартиру отримав їх син, який на той час пропрацював в колгоспі лише 3 роки. Скарги, які пишуть сусіди безпітставні. Це нещодавно підтвердив і суд, який повністю відмовив в їх позові, але це їх не зупинило, вони продовжують писати скарги в різні установи.

Я не знаю звідки чекати наступну комісію, в цей раз мої сусіди Лакатош Ганна І. та її дочка з зятем Щобак Світлана та Юрій пишуть скарги, нібито я порушую санітарні норми і вимагають щоб я переніс господарську будівлю, але справа в тім, що цей дім в якому я проживаю та господарська будівля будувалася в 60-роках і належала моєму дятьку, а їх дворогосподарство будувалося в 70 роках- маємо на руках всі документи, які це підтверджують і вони під час своїх забудов самі порушили всі санітарнобудівельні норми, більше того, вони побудували літню кухню так, що вода та сніг, які спадають з даху руйнують нашу господарську будівлю.

Поки я захищав цілістність держави, сусіди вкрали частину мого двору, мотивуючи це тим, що в них повинен бути пожежний заїзд. Одним словом, хто має “кришу”той і правий. Отака вмене реабілітація.”

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!