ІншеВсі скаргиПограбування у поліклініці

До “Електронної книги скарг України” написав читач Ігор, котрий скаржиться на бездіяльність поліції. За словами чоловіка, випадок пограбування не поодинокий, а правоохоронці навіть не амагались допомогти знайти злодіїв, що поцупили документи та гроші.

Ось його лист:

Контакти для журналістів:

“Історія зі мною трапилась 14-го січня. В цей день ми з дружиною йшли до педіатра в поліклініку по вул. Пимоненко 10. Коли вийшли від лікаря -розмістились на диванчику і стали одягати дитину. В цей час повз проходило дві жінки (на перший погляд цигани, одній приблизно 40 років іншій 50-60 ) одна з них (та що молодша) кинула на спинку дивана свою куртку і стала копирсатись в своїй сумці. Цей факт в мені викликав внутрішні протиріччя (їй що більш місця нема де копирсатись тільки біля нас?), але в голос їх не озвучив – продовжили вдягати дитину.

Провів жінку з дитиною додому і пішов на роботу. Приблизно о 17,00 мені зателефонувала якась жінка і повідомила, що вона знайшла мої документи і гроші, я ще подумав що це якийсь жарт, адже сумка, можна сказати, не виходила з поля мого зору – пішов перевірив чи дійсно це не жарт…. Виявилось, що це не жарт, документів і грошей не було (гроші я зняв минулого вечора). Проаналізувавши ситуацію я зрозумів, що саме цигани в мене викрали документи і гроші (живу я на Тургенівський, працюю на Кудрявському узвозі, тобто транспортом не користуюсь хожу пішки, по дорозі до мене ніхто не підходив і не чіплявсь – єдине місце де могли витягти документи і гроші це поліклініка).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Комуніст із Молдови готує провокації на Вінничині

Сподіваючись що це ті самі цигани і вони можливо схочуть винагороду за документи, домовивсь про зустріч в цей же вечір. Прийшов на місце зустрічі м. Тараса Шевченка підійшла жінка і мабуть її сестра (схожі між собою і не цигани) віддали документи і розповіли де їх знайшли – на подвір’ї біля поліклініки ближче до стоматологічного відділення. Шкода, що то були не цигани.

Наступного дня зателефонував за номером 102 розповів про пограбування, там сказали що зараз приїде група. Через годину з поліції мені зателефонували і повідомили, що так як пограбування було вчора я маю сам приїхати, що я і зробив. В піліції черговий в мене прийняв заяву. Ще я заходив в поліклініку питав чи не встановлені випадково в них відеокамери і сказав що мене пограбували. Відповіли, що камер нема і що за місяць я не перший пограбований, мені навіть здалось що вони назвали число в 30 людей. До поліклініки є 4 дороги: два по вулиці студентській одна по вулиці пимоненко і ще одна по стежці біля посольства азербайджану, на всіх підходах є відеокамери (вул. Пимоненко 13ж, внизу де вул Студентська перетинається з вулицею Глибочицька є будівля на якій висить відеокамера, біля посольства Азербайджану є відеокамера і більш ніж впевнений, що в діловому містечку “форум” теж є відео камери, в лікарів які там паркуються можливо відеореєстратор в когось працював і зафіксував злодіїв).

За два тижні слідчий навіть не зателефонував уточнити деталі, особисто зі мною поспілкуватись. Жодних дій зі сторони поліції не було зроблено, хоча б створили видимість бурної діяльності. І в поліклінці багато людей грабують, чому адміністрація не встановила відеокамер? “

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК