Всі скаргиДержавні органиПобили сина – прокурорам байдуже

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” звернулася наша читачка, яка переконує, що її сина побили хлопці, який замовила сестра дружини – своячка.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів:

“Будь ласка, допоможіть мені, я вже не знаю куди мені звертатися.

Мене звати Магдалина мого сина побила група хлопців, яких намовила моя своячка. Це сталося ще в грудні 27 числа, син гуляв з друзями, коли до них під’їхала машина з якої вийшли 3-є хлопців та почали бити мого сина палицею та ногами, та це їм здалося замало вони взяли полиєтиленовий кульок та наділи йому на голову почали душити це все бачила своячка.

Потім сина змусили просити вибачення на колінах від неї, після чого вона погрожувала моєму сину, що якщо хтось взнає буде гірше, я звернулася до міліції зняли побої у мене є свідки, але вони неповнолітні.

Я б незверталася до Вас, якби все було так легко, справу затягують прокурор не хоче, щоб свідчили мої свідки, він підтримує сторону винуватих, та не підписує справу, щоб дійшло до суду.

Допоможіть мені, щоб всі дізналися, може тоді щось зміниться та винуваті будуть покарані, щоб справедливість була для всіх, а не лише для тих, хто має зв’язки та гроші щоб відкупитися від злочина.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК